erkekse.com/forum Forum & Soru/Cevap

 
Kullanıcı avatarı
admin
Mesaj Panosu Yöneticisi
Başlık Yazar
Mesajlar: 20
Kayıt: 22 Eylül 2016 14:10:17
Konum: İstanbul
İletişim:

Genel Forum Kuralları

22 Eylül 2016 23:53:25

erkekse.com forum sayfasında kullanıcılar bu başlık altındaki kurallara uyarak paylaşımlar yapabilir ve erkekse.com/forum sayfasında sunulan her türlü hizmeti bu başlık altında belirtilen kurallara uymak kaydı ile kullanabilir.
  1. erkekse.com üzerinde kullanıcının yaptığı paylaşımlardan erkeke.com sorumlu tutulamaz. Kullanıcı yaptığı yorum ve paylaşımlardan tamamen kendisi sorumludur.
  2. erkekse.com üzerinde telif hakkı ile korunan hiçbir içerik paylaşılamaz. Telif hakları ile korunan içerik paylaşımının yapıldığı site ve sayfaya link vermekte yasaktır.
  3. Müstehcen içerik paylaşımı yapmak veya müstehcen içeriğe sahip site ve sayfalara link vermek yasaktır. Bu paylaşımı sık yapan kullanıcılar tespit edilmesi halinde üyelikleri silinecektir.
  4. Kişilik haklarına saldıran ve Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurumlarını hedef alan içerikler paylaşmak yasaktır.
  5. Bunların dışında Türkiye Cumhuriyeti devletinin internet ortamında paylaşımını uygun görmediği ve yasakladıkları içerikleri veya bu tür içeriklere sahip web sitelerinin linklerini paylaşmak yasaktır.
Kullanıcı ve ziyaretçiler bu başlık altında ki kuralları ve aynı zamanda yasal tüm şartlarımızın bulunduğu Kullanım Şartlarısayfasındaki kurallara uyacağını belirtmiş ve kabul etmiş sayılır.
İlgili mahkeme ve yasal merciler tarafından kullanıcının bilgileri istenmesi durumunda ilgili merciler ile bilgi paylaşımı yapılacaktır.

Üyelerimizden Türkçe yazım ve imla kurallarına uymasını rica ediyoruz!
Üst Düzey Site Yöneticisi