İlişki Yaşam

10 Madde de ideal kız arkadaşı nasıl olmalıdır?

ideal kız arkadaş

İdeal kız arkadaşı veya sevgili nasıl olmalıdır? Bir erkeğin her kız arkadaşında olmasını istediği şeyler nelerdir? 10 madde ile ideal kız arkadaşının nasıl olması gerektiğini sıraladık. Keşke bu 10 madde kız arkadaşımda olsa diyeceksiniz.

Kısa süreli ilişkiler eğlenceli ve zevkli olsa bile uzun süreli ilişkilerin yerini tutamadığı bir gerçektir. Size uzun süreli bir ilişki yaşatacak kızı arıyor ancak aradığınız kızı bulamıyorsanız size yardımcı olacak bu yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz! Saydığımız özellikler kız arkadaşınızda bulunuyorsa size uzun süreli bir ilişki yaşatabilecek yani ideal kızı bulduğunuzu bilmelisiniz. Ona sarılın ve onu ne kadar sevdiğinizi söyleyin.

ideal kız arkadaş nasıl olmalı

 

Bağımsız Olmalı

Erkekler bakıcı değildir ve her birey bağımsız olarak kendi ayakları üzerinde durmalıdır. Sonuç olarak bir erkek veya bir kadın ilişkiye karşı tarafa bakmak için girmiyor. Bir kadın kendi hayatını sürdürebilmek için bir erkeğe muhtaç olmamalı, kendi ihtiyaçlarını karşılayabilmelidir. Kendi temel ihtiyaçlarını bile karşılayamayan birisi ilişkiye bir şey katamadığı gibi erkeğe yük olmaya başlayacaktır. İnanın böyle bir yükün altına girmektense ilişkiyi bitirmek daha kolay olur.

Hem erkeğin hem de kadının bağımsız olarak ayakta durabiliyor olması ilişkiyi uzun süre ayakta tutmaya yardımcı olacak bir etkendir. Ekonomik olarak özgürlüğü olan kişilerin kurduğu ilişkilerde bunalma çok nadir yaşanır. Ekonomik özgürlüğünüzü kazanmanızı sağlayabilecek içerikleri Ekonomi bölümümüzde, iş hayatınızda başarılı olmanıza yardımcı olacak içerikleri de Kariyer bölümümüzde bulabilirsiniz.

Akıllı Olmalı

Kadınlara kesinlikle aptal muamelesi yapmıyoruz elbette ancak bazı kızların iki kelimeyi yan yana getirip bir cümleyi bile kuramadığına şahit oluyoruz. İdeal kız arkadaşınızın bir deha olmasına, bilimle uğraşmasına, kuantum bilmesine gerek yok, sadece yanınıza yakışacak ve sizi sosyal ortamlarda yerin dibine sokmayacak kadar bilgili ve akıllı olması yeterlidır.

Seks Kimyası Sizinle Uyuşmalı

Uzun süreli bir ilişkiniz olsun istiyorsanız yatakta aynı dili konuşuyor olmalısınız. Yatakta anlaşamayan çiftlerin ilişkileri oldukça kısa sürüyor. Kadın erkek ilişkilerinin yarısını oluşturan seks bir çok ilişkiyi ayakta tutuyor veya bitmesine sebep olabiliyor.

Seks konusunda çiftlerin uyumu yakalamasının zor olduğu biliniyor. Seks konusundaki beklenti ve istekleriniz aynı olmasa da yakın olmalıdır. Farklı beklenti ve istekleriniz varsa o zaman ara yolu bulmaya çalışabilirsiniz. #seks sayfasında işe yarar içerikler bulabilirsiniz.

Bakımlı ve Temiz Olmalı

Hangi erkek pasaklı ve bakımsız bir kadınla birlikte olmak ister ki? Kesinlikle hiçbir erkek kendine bakmayan bir kadınla birlikte olmak istemeyecektir. Kişisel temizlik daha da önemli bir konudur. Bir kadının ağız ve ter kokusu bir erkeği tamamen tiksindirir.

(Bu madde erkekler içinde geçerli olduğundan erkekleri #bakım bölümündeki içeriklere bekleriz!)

Ya hiç makyaj yapmamalı yada ne kadar yapacağını bilmelidir. Boya küpüne batırılmış gibi duran bir kadın erkeklerin gözünde iticidir. Makyaj yapacak bayanlar kesinlikle doğal görünen makyaj nasıl yapılır öğrenmelidir.

Size Saygı Duyması Gerekiyor!

Sevgiliniz size saygı duymak zorunda, sizde aynı şekilde sevgilinize saygı duymalısınız. İlişkinizin uzun sürmesini istiyorsanız bunu yapmak zorundasınız. Halka açık alanlarda bağıra çağıra tartışan çiftlere rastladıysanız ne demek istediğimizi anlamış olmalısınız. Kim böyle bir ilişki ister ki?

Erkek Olduğunuzu Unutmamalı

Erkek ve kadınlar farklı şeylere ihtiyaç duyar. Bu bir gerçektir. Ondan önce de bir hayatınız olduğunu unutmasın. Bir halı saha maçı veya arkadaşlarınızla dışarı çıkmanıza müdahale etmiyor olması gerekiyor. Ona da aynı hakkı vereceğiniz için gideceğiniz yer ve yapacağınız şey için izin almak yerine haber vermeyi de ihmal etmeyin.

Durduk Yere Kavga Çıkarmamalı

Agresif, her an kavga etmeye veya tartışmaya açık bir kız arkadaş size hayatı zindan edebilir. Kadınların çoğu aslında böyle ancak nadiren de olsa sakin karaktere sahip kadınlarda var. Eğer sakin bir karaktere sahip bir kız arkadaşınız varsa şanslısınız.

Ailenizle Anlaşabilmeli

Aileniz ve yakınlarınızla arasını iyi tutan bir kız arkadaş, süper bir kız arkadaştır. En azından bunun için çaba harcamalıdır. Neticede aynısını siz de yapıyorsunuz (yapmıyorsanız yapın).

Sizi Gerçekten Sevmeli

Sizi siz olduğunuz için seven bir kadın büyük fedakarlıklar yapmaya hazır olacaktır. Sizde onu aynı şekilde ve aynı duygularla seviyorsanız ruh eşinizi bulmuşsunuz demektir. İlişkinizin ve birbirinizin kıymetini bilmelisiniz.

Bahsettiğimiz sevgi karakter ve kişiliğe duyulan sevgidir.

Kendinizi Geliştirmeniz İçin Elinden Geleni Yapmalı

Yüzünüzü asmayın hemen. Sizi gerçekten seven bir kadın hem dış görünüşünüze önem vermenizi isteyecektir hem de kendinizi geliştirmeniz için elinden geleni yapacaktır. Evet, meşakkatli ve zorlu işler bunlar, ama sizi bu konularda delilercesine destekleyen biri olduğunda işiniz kolaylaşıyor. Üstelik bu en başta sizin yararınıza olacaktır.

( Kendinizi geliştirmek için ara sıra erkekse.com adresini de ziyaret etmenizi isteyebilir. 🙂 )

Muhammet ŞAFAK

2006 yılından beri blog yazıyor ve web uygulamaları kodluyorum. Yaşam, bakım ve stil konusunda sık sık hemcinslerimin sorularına muhatap olduğumu fark edince erkekse.com'u kurdum. Buradan hemcinslerime kaliteli yaşamanın yollarını öğretmeye çalışıyorum. :)

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!