Stil

Daha uzun görünün!

boyu uzun gösterme erkek
Bir çok kadın boyunu daha uzun göstermek için çeşitli yollar deniyor. Kadınların boyunu uzun göstermek için topuklu ayakkabı gibi bir çözüm yolu var. Erkekler için daha uzun görünmenin yolları yok mu? Tabi ki var. İşte erkekler için daha uzun görünme yolları...

Kısa boylu erkeklerin daha uzun görünmesini sağlayacak giyim ve stil önerileri var mı? Evet, kesinlikle var. Genellikle kadınların daha uzun görünmek için büyük bir çaba harcayarak topuklu ayakkabı ile yürümeyi öğrendiğini görüyoruz. 🙂 Cidden çok kolay bir şey değil. Bu konuda sevgili bayanları tebrik ederek konumuza devam edelim.

Son zamanlarda özellikle erkeklerde de bir uzun boy hevesidir gidiyor. Boy genetik bir özellik olarak anne ve babadan çocuğa geçtiği için malesef kısa boylu erkeklerin boyunu uzatması mümkün değildir. Biyolojik olarak mümkün olmasa da vereceğimiz taktikleri uygulayacak olan erkeklerin daha uzun görüneceğini garanti ediyoruz. Boyunuzdan şikayetçiyseniz, boyunuzu daha uzun gösterme yöntemlerimizi uygulayın!

Erkeklerde de tıpkı kadınlarda olduğu gibi giyim ve bir kaç stil değişikli ile daha uzun görünmek mümkün oluyor. Dilerseniz öncelikle kısa boylu erkeklerin nasıl giyinmesi gerektiğine değinelim.

Kısa boylu erkekler nasıl giyinmelidir?

✓ Dik çizgili kıyafetler giyin. Dik çizgili takımları, pantolonları gardırobunuzda bol bol bulundurun. Dik çizgili kıyafetler her zaman sizi daha uzun göstermeye yardımcı olacaktır. Gömlek, tişört önemli değil dik çizgili olsun. Yatay çizgili olan tüm kıyafetlerden uzak durun.

✓ Uzun veya bol giyinmeyin. Uzun veya bol kıyafetler sizi daha kısa göstereceğinden kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Kıyafet seçimlerinizi belinize tam oturan giysilerden yana yapın. Özellikle ceketlerin kol ve bel kısımlarının uzun olması boyu kısa göstereceğinden üzerinize tam oturan ceketleri tercih edin.

✓ Koyu renkli kıyafetleri tercih edin. Koyu renkli kıyafetler kilonuzu saklayarak sizi daha zayıf ve daha uzun göstermeye yardımcı olacaktır. Açık renkli kıyafetler her zaman boyunuzu olduğundan daha kısa göstereceğini unutmayın.

✓ Tek renk kıyafetler giyin. Koyu renkli kıyafetler giymeniz gerektiğini zaten belirttik. Giydiğiniz kıyafetlerin içinde ne kadar az renk olursa o kadar daha uzun görünürsünüz. Mümkünse tek renkli kıyafetleri tercih edin.

✓ Kemer kullanmayın! Kemer kullanmak zorundaysanız da en azından pantolonunuz ile aynı renkte bir kemer tercih edin.

✓ İnce kravat kullanın. Kravat kullanmayı seviyor veya zorunda olduğunuz için kullanıyor olabilirsiniz. Kravat tercihinizi incelerden yana kullanın. Hem daha dinamik hemde daha uzun görünürsünüz.

✓ Pantolon paçaları önemlidir. Uzun görünmek istiyorsanız pantolon paçalarınız ile oynamanız gerekebilir. Dar paça pantolonlar bacaklarınızı uzun gösterir. Paçası kısa bir pantolon giyerseniz yine boyunuz daha uzun görünecektir.

✓ Düşük belden uzak durun. Düşük bel pantolonlar boyunuzu daha da kısa göstereceğinden giymeyin.

Daha uzun görünmek için saç stili nasıl olmalı?

Belki sokakta veya alışveriş merkezlerinde bazı erkeklerin dik saç modellerini tercih ettiğini görmüşsünüzdür. Bir çok erkek bunu sadece moda olduğu için yapmıyor. Saçlarınızın üst kısmını yanlara göre daha uzun bırakarak boyunuzu bir kaç santimetre uzun gösterebilirsiniz.

Dik durmayı öğrenmelisiniz.

Bir çok insanın boyu yeteri kadar uzun olduğu halde dik durmadığı ve tam olarak dik yürümediği halde kısa görünür. Dik durmayı ve dik yürümeyi öğrenin.

Kendinizle ve boyunuzla barışın!

Daha uzun görünmek sizi daha uzun yapmayacaktır. Sadece küçük bir göz aldatmacası numarasıdır. İyisi mi boyunuzla barışık yaşamayı öğrenin. Kısa boylu olarakta yakışıklısınız. 😉

Muhammet ŞAFAK

2006 yılından beri blog yazıyor ve web uygulamaları kodluyorum. Yaşam, bakım ve stil konusunda sık sık hemcinslerimin sorularına muhatap olduğumu fark edince erkekse.com'u kurdum. Buradan hemcinslerime kaliteli yaşamanın yollarını öğretmeye çalışıyorum. :)

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!