Stil Tanıtım

Gömlekleriniz size özel

kişiye özel gömlek

Gömlek şüphesiz ki erkeklerin en çok kullandıkları giyim ürünüdür. Bay bayan unisex bir kıyafet oluşu belki de en çok giyilen kıyafetlerden olmasının başlıca sebebidir.

Özelikle iş hayatımızda, özel günler de oldukça fazla kullanılan gömlekler, maalesef ki üzerimize çoğunlukla tam olmaz.Hazır gömlekler bazen kol boyu, bazen boyun genişliği, göbek bölgesi derken birçok proporsiyon problemimize cevap veremez.  Kişiye özel gömlek siparişi vererek kolayca bu gibi problemlerinize cevap alabilirsiniz. Size özel gömlekler ile gittiğiniz davetler de stiliniz ile dikkatleri üzerine toplamak mümkün. Kişiyi özel gömlek diktirerek hem proporsiyonuzu daha iyi gösterebilir, hem de tarzınızla bütün dikkatleri üzerinize çekebilirseniz.

kişiye özel erkek gömlek

Kıyafetler insanların öz güvenini arttırıcı yada azaltıcı özelliklere sahiptir. İyi kıyafet kendinizi çok daha rahat ve öz güvenli hissetmenizi sağlar. Mesela önemli bir iş görüşmenizde, öncelikle kılık, kıyafetiniz en önemli faktördür. Sizde standart kalıplara sığmak zorunda değilsiniz. Diyelim ki, uzun kollara sahipsiniz ve mağazalardan aldığınız gömlekler size uygun değil, bu standart kalıplarda kol boyunuza uysun diye ya büyük bedenini alıp daraltma yaptırmak zorunda kalıyorsunuz ama buda istenilen sonucu vermiyor yada bazı handikapları bilerek yine de tercih etmek zorunda kalıyorsunuz. İşte bu da kıyafette öz güven eksikliği yaşatıyor. Çünkü iyi giyinmek, iyi hissettirir. Kötü giyinmekte kötü hissettirir.

Eğer sizinde bu tip ölçü sorunlarınız varsa, sizlere tavsiyemiz kişiye özel gömlek diktirmeniz. Hem şık hem de özgür hissetmeniz için en iyi seçim olacaktır.

Sponsorlu İçerik

Bu içerik reklam amacıyla üretilip yayınlanmıştır. Sizde erkek yaşam dergisi erkekse.com'da reklam vermek istiyorsanız erkekse.com/sponsor-ol adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!