İlişki

Kadınların en fazla sinirlendiği şeyler nelerdir?

sinirli kadın

Sinirlendirmek istediğiniz bir kadın varsa birazdan size vereceğimiz bir kaç ipucu ile dilediğiniz kadını çileden çıkacak kadar kızdıra bilirsiniz. Tabi bunları yapmayarak bir kadının sinirlenmesini engelleye de bilirsiniz.

Tercih size kalmış. İster kadınları sinirlendirmek için kullanın isterseniz sinirlendirmemek için.

Geğirmek

Geğirmek kadınların sevmediği ve çok fazla tahammül edemedikleri davranışlardan birisidir. Sadece kadınlar değil pek çok erkek de bu davranışın mide bulandırıcı olduğunu düşünüyor.

Burun Karıştırmak

Bir kadını sinirlendirmekten çok amacınız onun midesini bulandırmak ise kullanabileceğiniz bir yolda burun karıştırmak olabilir. Bu davranışın gerçekten mide bulandırıcı olduğu bir gerçek.

Gaz Çıkarmak

Türk toplumunda kimsenin hoş karşılanmadı bir davranış çeşidi olan gaz çıkarmak tabi ki kadınlar tarafından da hoş karşılanmıyor. Bu bir saygısızlık göstergesi olarak kabul edilir.

Sarhoş Olmak

Kadınlar sürekli olarak sarhoş dolaşan kişilere sinir olur. Toplumumuzda da ayyaş olarak ifade edilen kişiler kadınların en çok kızdığı ve sinir olduğu şeyler arasında yer alıyor.

Havluları Yere Atmak

Havluları yere veya alakasız yerlere atmanızda kadınların oldukça sinir olduğu bir harekettir. Nasıl olsa toplayan var düşüncesi ile bunu yapmış olmanız kadınları çileden çıkarmaya yeterli olacaktır.

Dinlememek

Kadınlar çok konuşup erkeklerinde kendisini dinlemesini isteyen ilginç canlılardır. Bir kadını sinirlendirmenin diğer bir yolu onu dinlememek veya ilgisiz bir şekilde dinlemektir. O konuşurken telefonunuzla ilgilenmeniz veya televizyon seyretmeniz bir kadını çıldırtabilir.

Kadınların genellikle sinirlendiği ve kızdığı şeyler saygılı olmakla alakalı olduğunu fark etmişsinizdir umarım. Burada saydığımız şeylerin haricinde kadınların saygısızlık olarak algılayabileceği her şeyi katabilirsiniz.

Bizim tavsiyemiz burada sözünü ettiğimiz şeyleri eşiniz veya sevgiliniz ile aranızı iyi tutmak için kullanın.

Mutlu bir hayat geçirmeniz dileğiyle… Erkek Dergisi

 

Muhammet ŞAFAK

2006 yılından beri blog yazıyor ve web uygulamaları kodluyorum. Yaşam, bakım ve stil konusunda sık sık hemcinslerimin sorularına muhatap olduğumu fark edince erkekse.com'u kurdum. Buradan hemcinslerime kaliteli yaşamanın yollarını öğretmeye çalışıyorum. :)

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!