İlişki Yaşam

Kadınların vazgeçilmezi olun!

vazgeçilmez erkek olmanın yolları
Kadınların vazgeçilmezi olun. Vazgeçilmez erkek nasıl olur? İşte kadınların vazgeçilmezi olmak için yapmanız gerekenler...

Çoğu erkek için kadınların vazgeçilmezi olmak bir hayal gibidir. Gerçekten ünlü bir popçu, futbolcu ya da bir multi milyarder değilseniz güzel kadınları etkilemeyi başarmanız bile büyük bir yetenektir. Bir kadının sizden vazgeçememesini nasıl sağlarsınız? Bu hiçte kolay değildir öyle değil mi? Hadi birlikte kadınların vazgeçilmezi olmak için dikkat etmeniz gereken şeylere şöyle bir göz gezdirelim.

Vazgeçilmez olmak için olmazsa olmazlar nelerdir?

Vazgeçilmez olmak istiyorsanız mutlaka sahip olmanız gereken şeyler vardır. Bunlarla birlikte yapmanız gereken ve asla yapmamanız gereken şeylerde vardır.

Dürüst olun! Konuştuğumuz her kadının dürüstlük konusunda oldukça hassas olduğunu belirtelim. Hiç bir kadın bir yalancıyla birlikte olmak istemiyor. Kadınlar herkese karşı dürüst olabilen erkeklerin dikkatlerini daha hızlı çektiğini söylüyor. Kendisine yalan söyleyen bir erkekle bir ilişkiye başlamak istemediklerini vurguluyorlar.

Kibar olun! Kadınların en çok şikayetçi olduğu noktalardan biriside kibar olmayı sevmeyişimiz. Maço erkeklerden hoşlandığını belirten kadınlar dahi kendisine karşı kibar davranmayan bir erkeğe bağlanmanın neredeyse imkansız olduğunu belirtiyor.

İş ve maddiyatta olsun. Kadınların vazgeçilmezi olmak olur da para olmaz mı? Elbette bir kadının vazgeçilmezi olmak için maddi şeyler de gerekir. Doğru düzgün bir işi, geliri ve yatırımı olmayan bir erkekten vazgeçebilmek her zaman kolay olmuştur. Ekonomi ve Kariyer kategorilerinde maddi işlerinizi yoluna sokabilecek içeriklere rastlayabilirsiniz.

Dış görünüm ne kadar önemlidir?

Dış görünüm erkeklerde önemli değildir diye düşünüyorsanız bir daha düşünün. Biz erkekler kadınlarda dış görünüme ne kadar önem veriyorsak aynı şey kadınlar için de geçerlidir.

Sizi tam olarak tanımayan insanları etkilemenin tek bir yolu bulunur o da dış görünümün iyi ve etkileyici olmasıdır. Bu anlamda kişisel bakım ve kişisel temizliğinize özen göstermeli aynı zamanda giyim konusuna da dikkat etmelisiniz. Yine bu konularda da Bakım ve Stil kategorilerinde size yardımcı olabilecek içeriklere ulaşabilirsiniz.

Kibir değil öz güven iyidir!

Kibirli insanlardan kim hoşlanır ki? Arkadaş olarak bile çekilmez insanlardır. Öz güveni olmayan kişilerde tıpkı kibirli insanlar gibidir. Kendini ezmek için yer arar ve sürekli kendini/çevresindekileri yıpratır.

Kadınlarda kibirli erkeklerden değil öz güveni olan erkeklerden hoşlanır. Egoist olmayın ama kendinize de güvenin. Yukarıda sayılanlarda başarılı olduğunuz taktir de öz güveniniz kendiliğinden gelecektir. Kibirli ve egoist olmakla öz güvenli olmak arasındaki çizgiyi iyi bilmelisiniz.

İlk randevu kusursuz olmalı!

Bir ilişkinin geleceğini ilk randevu belirler dersek abartmış olmayız. İlişkinizin temelleri sağlam olsun istiyorsanız ilk randevunuzun kusursuz olması gerekiyor. Çünkü hem erkekler hem kadınlar (kadınlar çok daha fazla) ilk randevudaki izlenimlere çok önem veriyor.

Mekan seçimini iyi yapın! İlk randevunuz mükemmel olsun diye lüks ve pahalı bir mekana götürmenize gerek yoktur. Gittiğiniz mekanın cool ve kendine has bir havası olması yeterli olur.
Küçük bir ipucu : Kadınlar daha önce gitmedikleri bir yere götürülmekten hoşlanırlar.

Yapmamanız gereken şeyleri yapmayın! İlk randevuda kaba ve uygunsuz davranışlarda bulunursanız muhtemelen o randevunun bir ikincisi olmayacaktır.

Örneğin; osurmayın, geğirmeyin, küfür etmeyin, argo tabirler kullanmayın, küfürlü fıkra ve hikayeler anlatmayın, şapırdatarak yemek yemeyin, abartılı bir şekilde kahkaha atmayın ve hepsinden önemlisi asla yalan söylemeyin. Karşınızdakinin bir bayan olduğunu ve birbirinizi yeni tanımaya başladığınızı unutmayın.

Editör

erkekse.com, 2016 yılında yayın hayatına başlayan erkek yaşam rehberi ve online erkek dergisidir.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!