Cinsel Sağlık

Penisinizi büyütmek için böyle bir yöntem dener miydiniz?

enjeksiyon ile penis büyütme
New York da bir estetik cerrah olan Dr. Norman Rowe, penis büyütmek için ilginç bir yöntem bulduğunu iddia etti. Rowe, kendi bulduğu yöntemle 4 santimetre kadar penis büyütebileceğini iddia ediyor...

Hemen her erkeğin penis boyu ile ilgili sorunları vardır. Eğer sizde Dünyanın en büyük penisine sahip olan Jonah Falcon değilseniz muhtemelen penis boyundan şikayetçisinizdir. Tamam şikayetçi olmak biraz aşırı kaçtı. Şöyle diyelim hangi erkek daha büyük bir penis istemez ki?

New York da bir doktorun iddiasına göre penis büyütmek için ilginç bir yöntem var. Bir estetik cerrah olan Dr. Norman Rowe penis büyütmek için kendi yöntemini geliştirdi. Elbette penisinizi büyütmek için böyle basit ama ilginç bir şeyi yaptırıp yaptırmamak sizin tercihiniz.

New York’lu doktara göre erkeklerin kendi kanını penise enjekte ederek penis boyutunu 4 santimetreye kadar büyütebilmek mümkün.

Bir odaya giriyorsunuz, doktor kanınızı bir enjektör yardımı ile alarak penisinize enjekte ediyor ve 20 dakika sonra kalkıp gidebiliyorsunuz. Her hangi bir iyileşme süreci bulunmuyor.

(Söylemekte yarar var bu işlemi kesinlikle evde vs. yapmaya kalkmayın!)

İşe yarayıp yaramaması ayrı bir mesele ancak bu yöntemi uygulatacak var mıdır bilemiyoruz.

Editör

erkekse.com, 2016 yılında yayın hayatına başlayan erkek yaşam rehberi ve online erkek dergisidir.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!