Bakım

Sivilcelerden kurtulmanın en kolay ve pratik yolları nelerdir?

sivilcelerden kurtulma yolları
Sivilcilerden kurtulmanın yolları nelerdir? Sivilce nasıl geçer? Sivilce kremi ve sivilce maskesi ile sivilcelerden kurtulmanın kolay yolları nelerdir? Evde sivilce maskesi nasıl yapılır?

Sivilcelerden kurtulmanın en kolay ve pratik yolu konusunda bilgi vermek gerekirse şunları sıralayabiliriz. Günümüzde bazı rahatsızlıklardan dolayı yüzlerde ve belirli bölgelerde oluşan sivilceler oldukça kötü bir görünüm bırakmaktadır ve insanları rahatsız etmektedir.

Çoğu insan yüzlerinde ve vücudunun çeşitli yerlerinde çıkan sivilcelerden huzursuz olmaktadır ve sivilcelerden kurtulmanın en kolay yollarını aramaktadır. Evde pratik olarak uygulayacağınız birkaç maske sivilcelerden kurtulmanızı sağlayacaktır.

Diş macunu maskesi nasıl yapılır?

Yüzünüzü tertemiz bir şekilde yıkadıktan sonra küçük bir kaba almış olduğunuz diş macununu temiz olan cildinize yavaş yavaş sürmeniz ve onu beş dakika kadar bekletmeniz sivilcelerinizi kurutmanıza yardımcı olacaktır, 5 dakika beklettiğiniz macunun kuruması halinde yüzünüzü temiz bir suyla yavaş yavaş yıkayabilir ve bekleyebilirsiniz istediğiniz herhangi bir diş macunu kullanabilirsiniz..

Alacağınız sonuç oldukça kalıcı olacaktır diş macunundaki yakıcı madde yüzde veya vücudun herhangi bir yerinde bulunan sivilceyi kurutmaya yarayacaktır, Yani bir nevi yakma özelliğine sahiptir. Bu uygulamaya sabah ve aksam olmak üzere bir hafta devam ediniz..

Limon ve sirke ile yapılacak olan maske

Limon ve sirke maskesi sivilceler için oldukça kalıcı bir çözüm olacaktır dört çay kaşığı sirke (herhangi bir sirke olabilir) ve dört çay kaşığı limon suyunu sıkıp birbirlerine karıştırdıktan sonra beş dakika kadar bekleyeceksiniz. Beklettiğiniz karışım hazırsa yüzünüzü tertemiz bir şekilde yıkadıktan sonra bir pamukla yüzünüze yavaş yavaş uygulamaya başlayacaksınız..

Yüzünüze uygulamış olduğumuz maske sirke ve limonun yakma özelliği ile beraber sivilcelerinizi yakmanızda faydalı olacaktır. Sivilcelerinizden kurtulmanın pratik yolları bunlardır bu maskeyi de bir hafta boyunca devamlı yapmanız gerekmektedir. Sabah ve akşam uygulamaya devam ediniz. Uygulamış olduğunuz maske tam net sonuç vermezse iki hafta uzatarak uygulamaya devam ediniz.

Editör

erkekse.com, 2016 yılında yayın hayatına başlayan erkek yaşam rehberi ve online erkek dergisidir.

4 Yorum

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!