Fitness

Spor salonunda en iyi selfie nasıl çekilir?

spor salonunda selfie
Spor salonunda en iyi selfie nasıl çekilir? Fitness selfiesinde daha iyi çıkmak için neler yapılabilir?

Spor salonunda vücut geliştirmek için en iyi motivasyon yöntemlerinden birisi de selfie çekmektir. Bunu biz değil yapılan araştırmalar söylüyor. Spor salonunda selfie çekmek göründüğü kadar kolay değildir. Spor salonunda en iyi selfie nasıl çekilir, öğrenmenin tam zamanı.

Fitness dünyasının sosyal medya uygulamalarını yoğun olarak kullandığını biliyorsunuzdur. Fitness ile ilgili kişiler her gün milyonlarca resim ve video paylaşıyor. Paylaşımların çoğunluğunu tahmin edebileceğiniz gibi spor salonu selfieleri oluşturuyor. Paylaşılan selfielerin ortalama %60’ı erkeklere ait ve kadınların neredeyse iki katı daha fazla paylaşım yapıyoruz. (Bu oranlar sadece spor ve fitness paylaşımları için geçerlidir)

 

En iyi fitness selfiesi çekmek için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

✓ Selfie çubuklarını sevmiyor olabilirsiniz. Ancak daha ince, daha fit ve daha iyi bir selfie çekebilmek için açıya ihtiyacınız var. En iyi selfieler sizin çektikleriniz olsun istiyorsanız kendinize bir selfie çubuğu edinmelisiniz.

✓ Selfie çekeceğiniz ve yükleyeceğiniz zamanı iyi seçin. Gün batımı saatlerinde bir çok kusuru görünmez kılabilirsiniz. Bu yüzden selfie çekerken gün batımı saatleri en uygun saatlerdir. Çektiğiniz selfieleri paylaşmak için herkesin uyuduğu saatleri veya herkesin paylaşım yaptığı saatleri tercih etmemelisiniz. Selfienizi paylaşmak için en uygun zaman günün erkek saatleridir.

✓ İyi bir arka plan seçin! Selfie çekerken en iyi yöntem çerçevenin yarısını kendinize diğer yarısını da dikkat çekici ve ilgi uyandırıcı arka plana ayırmaktır. Arka planın ilgi çekici olması selfinizin daha çok beğeni almasını ve paylaşılmasını sağlayabilir.

✓ Filtreleme araçları kullanın! İstagram gibi sosyal medya uygulamaları hali hazırda bir kaç filtre sunuyor. Daha fazla beğeni alan selfieler için sadece instagrama bağlı kalmayın. Farklı filtreleme uygulamalarını deneyin.

Muhammet ŞAFAK

2006 yılından beri blog yazıyor ve web uygulamaları kodluyorum. Yaşam, bakım ve stil konusunda sık sık hemcinslerimin sorularına muhatap olduğumu fark edince erkekse.com'u kurdum. Buradan hemcinslerime kaliteli yaşamanın yollarını öğretmeye çalışıyorum. :)

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!