Seks

Ateşli bir gece için bunları uygulayın!

ateşli seks hayatı

Ateşli bir gece geçirmek ve partnerini zirveye çıkarmak her erkek için bir arzudur. Günümüzde çoğu erkeğin seks hayatını sadece tatmin olmaya yönelik şekillendirdiğini görebiliyoruz. Aynı şeyi elbette kadınlarda yapıyor.

Seks sırasında daha aktif olarak rol alan taraf erkek olduğu için burada erkekse.com olarak bize de büyük bir iş düşüyor.

Elbette seks hayatınızdan memnun olabilirsiniz. Kendinizi seks konusunda gayet yeterli görüyor da olabilirsiniz. Buna bir şey söyleyemeyiz. Ancak yine de tavsiyelerimizi okuyun ve uygulayın. Seks hayatınızdaki değişime kendiniz tanık olacaksınız. Daha fazla uzatmadan ateşli bir seks hayatına sahip olmak için neler yapmanız gerekiyor bunları anlatalım.

Partnerinizi tanıyın!

Ateşli bir seks istiyorsanız öncelikle seks yapacağınız partneri iyi tanımanız gerekiyor. Burada kimlik bilgilerinden bahsetmiyoruz. Partneriniz hangi pozisyondan daha fazla zevk alıyor? Seks sırasında neleri seviyor neleri sevmiyor?

Her kadın/erkek aynı şeylerden hoşlanmayacaktır. Bu konuda bir genelleme yapmaya kalkışmayın. Önceki partnerinizin sevdiği bir şeyden şimdiki partneriniz nefret ediyor olabilir.

Kendinizi tanıyın!

Partnerinizi tanıyorsunuz peki ya kendinizi tanıyor musunuz? Seks sırasında daha önce denemediğiniz hatta hoşunuza gitmeyeceğini düşündüğünüz bir pozisyon ya da farklı bir şeyden zevk alabilirsiniz. Partneriniz zevk alıyor diye sizin hoşunuza gitmeyecek bir şey yapmak zorunda değilsiniz.

Plansız seks ateşli olabilir!

Her ne kadar seks için ideal zaman sabah saatleri olsa da seksin kesin kuralları olmadığı gibi saati de yoktur. Plansız seksin ateşli olmasının nedeni beklenmedik olmasıdır, olaylar kendiliğinden gelişir.

Çeşitli şeyler deneyin!

Seksi ateşli yapan şey seks sırasında yapılan ufak tefek oyunlar, fantezi ve farklılıklardır.

Her öğünde makarna yediğinizi düşünün. Bir süre sonra oldukça sıkıcı bir hal almaya başlayacak ve sonunda da makarnadan bıkmaya başlayacaksınız. Ancak makarnayı her seferinde farklı bir sosla yemek zevk alarak yemeye devam etmenizi sağlayacaktır.

(Daha iyi anlaşılması için verdiğimiz bu örnekte makarna kadın değil bizzat seksin kendisi oluyor.)

İdeal seks pozisyonlarınızı belirleyin!

Kendinizi tanıyorsunuz, partnerinizi de tanıyorsunuz. Bu da demek oluyor ki en çok zevk aldığınız pozisyonları biliyorsunuz. Bu pozisyonlardan 5-6 tanesini belirleyin. Bunları dönüşümlü olarak uygulayın.

Seksi iç çamaşırları giyin!

Hem partneriniz hem de kendiniz için biraz alışveriş yapın. Seksi iç çamaşırları ateşli bir gecenin olmazsa olmazı gibidir. Tek tip ve tek renk iç çamaşırlarını da çeşitlendirmek de fayda var.

Farklı rollere girerek fantezilere can verin!

Bunun için profesyonel bir oyuncu olmanıza elbette gerek yok sadece doğaçlama yapın. Bir fanteziniz varsa gecenizi ateşlendirmek için işte size bir fırsat. Bununla ilgili kıyafetler giymekten de çekinmeyin. Zengin ev sahibi ve seksi hizmetçi gibi fantezileri canlandıra bileceğiniz gibi süper kahraman kıyafetleri gibi kıyafetlerle hayal gücünüzü zorlamanız da mümkün.

Oyuncakları dahil edin!

Seks sırasında oyuncakları kullanmak çoğu erkeği yetersiz hissettirdiği için bu söylediğimizi atlamayı düşünebilirsiniz. Bir daha düşünün. Partneriniz sizi ve küçük bir vibratörü taşıyabileceğini düşünüyorsa sizinde bu konuda olumlu düşünmeniz gerekiyor. Kullanacağınız bu tür oyuncaklar ile ateşi daha da yükseltmeniz mümkün olabilir.

Ufak sürprizler yapın!

Düzenli bir birlikteliğiniz varsa (evlilik gibi) düzenli olarak çiçek almanız ya da sık sık dışarıda yemeğe çıkmanız pekte mümkün olmayacaktır. İnanın eşiniz de bunun farkındadır. Ancak kadınlar sevildiğini hissetmek ve duymak ister. Ayda bir de olsa eşinize bir çiçek alın, ara sıra romantik bir akşam yemeği hazırlayın ve sabah ondan erken kalkıp kahvaltı hazırlayın (kahvaltıyı yatağa da götürebilirsiniz). Hepsinden önemlisi utanmayın onu ne kadar sevdiğinizi söyleyin. Eşiniz mutlu olduğu sürece sizi de mutlu edecektir. 😉

 

Editör

erkekse.com, 2016 yılında yayın hayatına başlayan erkek yaşam rehberi ve online erkek dergisidir.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!