Seks

Seks için en ideal zamanı açıklıyoruz!

seks için ideal zaman
Seks için en ideal zaman nedir? Günün hangi saatinde seks yapmalıyız? Daha iyi seks için hangi saatlerde seks yapalım? Akşam mı? Sabah mı?

İnsanoğlu varolduğundan bu yana seks için en iyi zamanın ne olduğunu araştırıp durdu. Günün hangi saatinde yapılan seks daha iyi sonuç verir? İşte bu soru üzerine hemen herkesin söyleyecek bir şeyleri olduğunun farkındayız. Kimisi için sabah yapılan seks daha iyi sonuç verirken kimisi için akşam seks yapmak daha iyi oluyor.

Bu sorunun cevabını anlayabilmek için öncelikle anatomi, psikoloji gibi bir çok etkeni iyi bilmek ve incelemek gerekiyor. Popüler online erkek dergisi erkekse.com olarak bu yazımızda günün hangi saatinde seks yapılmasının daha iyi olduğunu açıklayacağız.

Akşam seksinde performansınız düşük olur!

Akşam saatlerinde seks yapmak çoğu zaman performansınızın düşük olmasına neden olacaktır. Bir çok kişi akşam seks yapmanın daha iyi olduğunu düşünüyorken erkekse.com olarak niçin böyle söylediğimizi açıklayalım.

Yorgunluk performansınızı düşürür. Gün boyu yaptığınız koşuşturmacanın ardından akşam yorgun olarak büyük bir enerji gerektiren seks için gün sonunda yeterli enerjiyi kendinizde bulamayabilirsiniz.

Stres önemli bir sorundur. Gün boyu çalışanlar ve patronla uğraşmak sizi ister istemez psikolojik olarak güçsüzleştirecek ve strese sokacaktır. Stresliyken yapacağınız seksin kaliteli olması mümkün değildir.

Sabah seks için en ideal zamandır.

İyi bir uyku seks için ihtiyacınız olan şeyleri size sağlar. Kaliteli bir uyku seks konusunda ihtiyacınız olan enerjiyi size sağlamakla kalmayacak bununla birlikte yorgunluğunuzu atmanızı sağlayacaktır. Dinlenmiş ve enerjik bir şekilde yapacağınız seks ile akşam seksi arasında performans olarak büyük bir fark olacaktır.

Kaliteli 3-4 saatlik bir uykunun kalitesiz 8-9 saatlik bir uykudan daha dinlendirici olduğunu bilmelisiniz. Kaliteli uyku için Uyku kalitenizi arttırın! isimli yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Sabah saat 6:30 kalkmak için iyi bir saattir. Bir şeyler yemeden önce en azından yarım saat yapacağınız bir yürüyüş veya koşu kendinizi daha iyi hissetmeniz için gereklidir.

Saat 7:00 gibi bir duş alın ve yatakta eşinizle eğlenceli dakikalar geçirin. Artık o kısma karışmıyoruz. İsterseniz spor ve duşu birlikte de yapabilirsiniz. Tamamen size kalmış.

İyi bir kahvaltının ardından iş için evden çıkmaya hazırsınız. Ayrıca yatakta performansınızı arttırmak istiyorsanız 5 doğal yol ile cinsel performansınızı arttırın! isimli yazımızı da okuyabilirsiniz.

Editör

erkekse.com, 2016 yılında yayın hayatına başlayan erkek yaşam rehberi ve online erkek dergisidir.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!