İlişki

Erkekler Nasıl Çekici olur?

çekici olmak için ne yapmalıyız

Her erkeğin kalbinin köşesin de bir yerlerde yatan bir çekici olma isteği eminiz ki vardır. Bir çok erkek bunu farklı şeyler yaparak sağlamaya çalışsa da çekicilik sadece çabayla elde edilecek bir şey değildir.

Söz konusu kadınları etkilemek olduğunda kadınların neyi seksi ve çekici bulduğunu anlamak ise gerçekten zor. Bu yazı için yüzlerce kadın-erkek ilişkisini gözleyip, internet ortamında ve sokakta yüzlerce kadınla konuştuk ve bir erkeği çekici yapan şeylerin ne olduğunu bulmaya çalıştık ve çekicilik konusunda şundan emin olduk ki bunun tam olarak kesin bir tanımı yok!

Kimi bayanlar sert duruşlu erkekleri daha çekici bulduğunu söylerken kimisi de duygusal erkekleri çekici bulduğunu belirtti.

Çekici erkek nasıl olur?

Konuyu çok fazla uzatmadan erkekleri çekici gösteren özellik ve davranışları paylaşalım ama hemen belirtmekte fayda var çekici erkek olmak o kadar da kolay görünmüyor.

çekici erkek nasıl olur

 

Öz Güvenli

Konuştuğumuz neredeyse tüm bayanlar bu konuda hem fikir. Tüm bayanlar öz güveni olan erkekleri çekici bulduğunu belirtti. Hemen belirtmekte fayda var öz güvenli olmak demek burnundan kıl aldırmamak değil.

Kaslı

Kadınların hemfikir oldukları bir diğer konu ise kaslı erkekler. Özellikle karın ve gögüs kası konusunda oldukça hassaslar. Hemen belirtmekte fayda olacağını düşünüyorum ki bir çok kadın kas yığını haline gelen erkekleri itici hatta iğrenç buluyor. Kaslarınızı geliştirirken kas yığını haline gelmeyin.

Hem Duygusal Hem Sert

Kadınların hepsi erkekleri hem sert hemde duygusal görmek istiyor. Her ikisi nasıl olur? demeyin. Buna yerine göre diyebiliriz. Yani dışarıda sert ancak kendisine duygusal ve hatta romantik olan erkekleri seviyorlar.

Güçlü ve Dayanıklı

Burada elbette bilek gücünden bahsetmiyoruz. Kadınlar maddi konuda özellikle hayatın zorluklarına karşı güçlü ve dayanıklı olan erkekleri oldukça çekici buluyor. Paranız yoksa da hayatta karşılaştığınız zorlukların üstesinden nasıl geleceğinizi bilmelisiniz.

Zeki

Bayanlar her zaman zeki erkekleri severler. Bunu anlamak için çevrenizdeki zeki insanların çevresine göz atın. Sadece zeki olduğu için onun yanında dolaşan bayanları görebilirsiniz.

Komik ve Eğlenceli

Mizah anlayışı olan eğlenceli insanlar herkes tarafından sevilir. Haliyle bir klişe olarak söyleyebileceğimiz; “Kadınlar kendini güldüren erkeklerden hoşlanır!”. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta gülmenin de bir yeri olduğudur. Çakma Cem Yılmaz gibi dolaşmak sizi çekici değil itici yapacaktır.

Sıcak Kanlı

İnsanlarla kolay iletişim kurabiliyor olmak her zaman işinizi kolaylaştırır. Bayanlarda insanlarla çabuk kaynaşabilen kişileri daha çekici bulduklarını söylüyor. Çekingen olmayın.

Cömert

Cömertlik erkeklerde kadınların etkileyici ve çekici bulduğu bir diğer özellik. Cömert erkek, kadınlar için birlikte olunacak erkektir. Tabi burada da har vurup harman savurmaktan bahsetmiyoruz. Maddi açıdan güçsüz olmanız kadınların hoşuna da gitmeyecektir. Bu yüzden nerede ne kadar cömert davranmanız gerektiğini bilmelisiniz.

 

çekici olmak için ne yapmalıyız

İnce düşünceli ve nazik

Nazik, kibar, ince düşünceli olmak konusunda kadınların yıkılamaz duvarları olduğunu bilmelisiniz. Bir kadının en son isteyeceği şeylerin başında kaba saba hareket ve söylemler geliyor. Bir kadına karşı nasıl hareket edeceğinizi ve nasıl konuşacağınızı bilmelisiniz.

Dövme veya Yara İzi

Azınlık olsa da bazı bayanlar yara izi ve dövmeleri çekici bulduğunu belirtti. Bizim tavsiyemiz eğer bir dövmeniz yoksa kesinlikle daha çekici olmak adına dövme yaptırmamanız. Bazı bayanlar dövmeyi çekici bulduğunu belirtse de “Sadece dövmesi var diye bir erkeğe bakar mısınız?” sorumuza olumsuz cevap verdiler.

Güzel Koku

Şu bir gerçek ki kadınların hiç biri ter kokulu veya kötü kokan bir erkekle birlikte olmak istemiyor. Ancak yoğun olarak parfüm kokusu da sevilmiyor.

Parfümünüzü nasıl seçeceğinizi bilmiyorsanız size uygun parfümü bulmanıza yardımcı olacak Doğru Parfüm Seçimi ve Burçlara Göre Parfüm Seçimi isimli yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Çocukları Seven

Çocukları seven erkeklerde yine kadınların çekici bulduğu erkekler listesine giriyor. Çocuk seven erkek, kadınlar için ideal bir baba ve eştir.

Sizce erkekleri çekici yapan şeyleri aşağıdan yorum yazarak gönderebilirsiniz. Çekici olmak için ne yapmalıyız?

Editör

erkekse.com, 2016 yılında yayın hayatına başlayan erkek yaşam rehberi ve online erkek dergisidir.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!