Beslenme Fitness

Göbek eritmek ve karın kasları için 5 etkili ipucu

hızlı karın kası

Plaj vücudunun en temel kısmı olan karın kasları için öncelikle göbeği eritmelisiniz. Göbeğinizi daha kolay erite bilmeniz ve kaslı bir karna sahip olabilmek için 5 basit ipucunu sizinle paylaşıyoruz.

kahvalti göbek eritme

✓ Kahvaltıyı Atlamayın!

Massachusetts Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırmaya göre kahvaltı yapmayanların karın bölgesinde oluşacak yağlanma çok fazla oluyor. Sağlıklı ve doğru bir kahvaltı yapmak göbek eritmede size yardımcı olacaktır.

multivitamin ile hızlı karın kası

✓ Multivitamin Takviyesi Yapın!

Vücut geliştirme ile ilgileniyorsanız mutlaka krom, B6 ve B12 vitaminlerini alın. Bunlar aminoasitleri kasa dönüştürmeniz konusunda size yardımcı olur. Yine Massachusetts Üniversitesi tarafından yapılan araştırmalarda günde 200mg krom alan kişilerin daha fazla kas geliştirdiği belirtildi.

hızlı kilo vermek için mutfaga girin

✓ Mutfağa Girip Yemek Yapın!

USDA (Amerika Ziraat Bakanlığı) tarafından yapılan bir araştırma; evde yemek yapan erkeklerin dışarıdan yemek sipariş eden erkeklere göre günde 500-600 kalori daha fazla harcadığını ortaya koydu.

kilo vermek için yuruyus

✓ Yürüyüş ve Koşuya Devam Edin!

Göbek bölgesindeki yağlardan kurtulmanın en bilinen yolu düzenli olarak yapılan yürüyüş ve koşulardır. Göbek eritmenin ve mükemmel karın kaslarının olmazsa olması koşmaktır. Sizde yürüyüş ve koşu yapın.

kış aylarında kilo almak

✓ Kış Aylarında Dikkat Edin!

Massachusetts Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırma erkeklerin kış aylarında daha az hareket edip daha fazla yediğini söylüyor. Kış aylarında egzersizlerinizi ve beslenme alışkanlıklarınızı korumaya çalışın. Mümkünse egzersizleri arttırmaya çalışın.

Editör

erkekse.com, 2016 yılında yayın hayatına başlayan erkek yaşam rehberi ve online erkek dergisidir.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!