Yaşam

Kadınları Mutlu Etme Garantili 5 Hediye

kadınlara hediye seçimi
Erkeklerin en zorlandığı şeylerden birisi de hediye seçimidir. Sevdiğim kadına nasıl bir hediye seçmeliyim? diye soran erkeklere yardımcı olması için her kadını mutlu etmesi garanti olan 5 hediye tavsiyesi paylaşalım istedik...

Sevdiğiniz kadını mutlu etmenin yollarını arıyorsanız, artık aramayı bırakın. Her kadını mutlu etmenin en garantili yolu ona hayır diyemeyeceği bir hediye vermektir.

Aslında sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kadına hediye seçmek çok da zor olmamalı ne de olsa onun zevklerini ve isteklerini az çok biliyor olmalısınız. Biz erkekler hediye alırken en çok neye ihtiyaç var diye düşünüyoruz. Kadınlar için bu kesinlikle yanlış bir düşüncedir. Kadınlara hediye alırken neye ihtiyacı var diye değil, neyi seviyor ve beğeniyor diye düşünmelisiniz.  Yine de bir çok erkeğin hediye seçimi konusunda zorlandığını bildiğimiz için bu yazıda her kadını mutlu edecek 5 hediyeyi bir ipucu olması için paylaşıyoruz.

✓ Ayakkabı

Bilemiyorum ayakkabıya hayır diyebilecek bir kadın var mıdır? Bence yoktur. Kadınlardaki topuklu ayakkabı sevgisini onları mutlu etmek için kullanabilirsiniz. Eşinizin beğendiği, hayal ettiği topuklu ayakkabıları ona hediye ettiğinizde kesinlikle mutlu olacaktır.

✓ Mücevher

Kadınların asla hayır diyemediği bir şey de özellikle pahalı olan takı ve mücevherlerdir. Kadına ne kadar değerli olduğunu hatırlatan mücevherler artık günümüzde hemen her bütçeye uygun olarak bulunabilir hale geldi. Sevdiğiniz kadın bir mücevherden daha değerli olmalı, bunu ona da hissettirin.

✓ Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü kadınların hayır diyemediği bir diğer aksesuardır. Eşinize sevdiği bir markanın beğendiği bir modelini hediye olarak alırsanız emin olun mutlu olacaktır. Özellikle de modaya ilgi duyan ve modayı yakından takip eden bir kadın, şık bir güneş gözlüğünü hediye olarak çok sevecektir.

✓ Çanta

Çantanın kadınlar için önemi tartışılamaz bir gerçektir. Maddi durumu her ne olursa olsun ayakkabının ardından bir kadının gardırobunda en çok yer kalyan şeyin çantalar olduğunu fark etmişsinizdir. Bir çanta alarak eşinizi mutlu edebilirsiniz. Maddi durumunuz el veriyorsa özel tasarım olan bir çanta eşinizin daha da mutlu olmasını sağlayabilir.

✓ Eldiven

Eldiven ama sıradan bir eldiven değil, kadınların ilgi duyduğu bir diğer aksesuar da kaşmir eldivenlerdir. Alışveriş tutkunu olan hemen her kadının kaşmir eldivenlere olan merakı gerçekten ilgi çekici bir detay. Sizde bu detayı kullanın eşinize bir çift kaşmir eldiven alarak bile mutlu edebilirsiniz.

 

Muhammet ŞAFAK

2006 yılından beri blog yazıyor ve web uygulamaları kodluyorum. Yaşam, bakım ve stil konusunda sık sık hemcinslerimin sorularına muhatap olduğumu fark edince erkekse.com'u kurdum. Buradan hemcinslerime kaliteli yaşamanın yollarını öğretmeye çalışıyorum. :)

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!