Yaşam

Erkeklere alınabilecek hediyeler nelerdir?

hediye
Erkeklere alınabilecek hediyeler nelerdir? Erkek arkadaşa ne hediye alınır? Erkek için hediye seçimi nasıl yapılır? Erkeğe hediye alma rehberi...

Merhaba sevgili bayanlar, eşiniz veya erkek arkadaşınız için bir hediye almak istiyor ancak ne alacağınıza karar veremiyorsanız size yardımcı olmak için yazıyoruz…

Bir erkek için hediye arıyorsanız elbette öncelikle hediye alacağınız kişiyi tanıyor olmalısınız. Nelerden hoşlanıp, nelerden nefret ettiğini, hobi ve fobilerinin yanı sıra ilgi alanlarını da bilmelisiniz. Ayrıca erkekler her ne kadar belli etmese de aslında sahiplenebileceği, sadece ona ait olacak şeyleri sever. Biz erkekler başkalarında olmayan ve bizim için özel oluşturulmuş hediyeleri severiz. Erkeklere hediye almanın bir diğer püf noktası da ihtiyaç duyduğu bir şey olmasıdır.

Kısacası bir erkeğe hediye almak istiyorsanız;

  1. İlgi duyduğu sevdiği bir şey olmalı,
  2. İhtiyacı olduğu bir şey olmalı,
  3. Kişisel (sahiplenebileceği) bir şey olmalı

Bu üçünü ön planda tutarak en mükemmel hediyeyi seçebilirsiniz. Aslında şimdiye kadar ona hediye olarak alabileceğiniz şeyi bulmuş olabilirsiniz. Bulamadıysanız sorun değil, aşağıda bir erkeğin hoşuna gidebileceğini düşündüğümüz hediyeler bulunuyor.

erkek cüzdan

Cüzdan

Erkekler için önemli bir ihtiyaçtır. Kadınlarda çanta neyse erkeklerde cüzdan da odur. İnanmasanız da biz cüzdanlarımıza kişilik yükleriz. Elbette 5-10 liraya satılan cüzdanlardan bahsetmiyorum. Genellikle deri olan şık cüzdanları severiz.

kol düğmesi

Kol Düğmesi

Stil sahibi her erkeğin mutlaka kol düğmelerine ihtiyacı vardır. Giyimine özen gösteren beyefendilerin gömlek ve kravat kadar önemsediği bir aksesuar hatta ihtiyaçtır.

Maddi durumunuz iyi ise özel tasarım kol düğmeleri ilgi çekici bir hediye olabilir. Maddi durumunuz o kadar iyi değilse gümüş bir kol düğmesi de olabilir. Şık olması daha önemlidir. Sakın demirden yapılmış 15-50 liraya satılan kol düğmelerini tercih etmeyin!

erkek kol saati

Kol Saati

Kol saati, stil sahibi erkeklerin imajını yansıtma şeklinden çok daha fazlasıdır. Bir erkeğin gözünü bile kırpmadan kol saatine binlerce lira verdiğini görebilirsiniz. Bir erkek için bir kol saati hiçbir zaman yeterli olmaz. Bir beyefendinin en az 3 şık saate ihtiyacı vardır. Spor, klasik ve gündelik. 😉

erkek ayakkabı

Ayakkabı

İnanması zor olsa da erkeklerde kadınlar kadar ayakkabıya önem veriyor. Giyim tarzına göre klasik veya spor bir ayakkabı da erkeklere hediye olarak alınabilir.

otomobil

Otomobil Aksesuarları

Bazı erkekler otomobillere ilgi duyar. Bu ilgiyi bir üst noktaya taşıyıp aşık bile olabilir. Bir erkeği, arabası için alacağınız basit aksesuarlar ile mutlu edebilirsiniz.

star wars

Oyuncak

Erkeklerin bir diğer ortak noktası da sanırım bazı çizgi karakterlere özel ilgileri olmasıdır. Özel ilgisi olan karakteri öğrenin ve onunla ilgili bir oyuncak alın. Erkeklerin özellikle ilgi duyduğu karakterler star wars kahramanlarıdır.

 

Muhammet ŞAFAK

2006 yılından beri blog yazıyor ve web uygulamaları kodluyorum. Yaşam, bakım ve stil konusunda sık sık hemcinslerimin sorularına muhatap olduğumu fark edince erkekse.com'u kurdum. Buradan hemcinslerime kaliteli yaşamanın yollarını öğretmeye çalışıyorum. :)

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!