Seks

Penisini daha büyük hissedeceksin!

Penisini daha büyük hissetmek için uygulaman gereken seks pozisyonları... Bu seks pozisyonları ile penisini olduğundan daha büyük hissedeceksin.

Erkeklerin cinsel hayatında önemli bir psikolojik sorun da penis boyudur. Bir çok erkeğin penis boyundan endişe duyarak cinsellikten soğumaya başladığını veya penis boyunu uzatmak için çeşitli yollara başvurduğunu görüyoruz. Oysa bu bir çok erkek için gereksiz bir endişedir.

Yapılan araştırmalar cinsel ilişkiye girebilmek için ereksiyon halindeyken 9,5 cm penis boyunun yeterli olduğunu ortaya koymuştur. Türkiye’deki erkekleri hakkında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı tarafından yapılan araştırmaların sonucunda ortalama penis boyunun ülkemizde 14,5 cm olduğu belirtilmiştir.

Yine de penisiniz size küçük geliyorsa ve partnerinizi bu yüzden tatmin edemediğinizi düşünüyorsanız; penis boyunuzu olduğundan daha büyük hissetmenizi sağlayacak bazı seks pozisyonları var.

Doğru seks pozisyonu ile penisinizi daha büyük hale getirmek mümkün olmasa da daha büyük hissetmenize neden olabilir. Bu işin temel mantığı kadının aldığı şekillerden dolayı vajina boyunun kısalması ve penisin daha büyük hissedilmesidir.

doggy style

Doggy Pozisyonu

Penis boyunuzu tam olarak kullanmanıza imkan tanıyabilecek bir pozisyondur. Ayrıca ilişki sırasında klitoris’in el ile uyarılmasına da imkan tanıdığı için orgazmı kolaylaştıracaktır.

cowgirl

Cowgirl veya Ters Cowgirl

Bu pozisyonda partnerinizin bacakları ve dolayısı ile vajinası tam açık olacağında penisi daha fazla hissedecektir. Seksin kontrolünü ve hızını kadın sağlayacağı için orgazm olmasını kolaylaştıracak hızı kontrol edebilir. Ayrıca hafif bir açı ile eğilmesi penisin, g noktasına temasını sağlayacağından daha etkili olacaktır.

yükselmiş misyoner

Yükselmiş Misyoner

Misyoner pozisyonu ile başlayın. Sonrasında bacak bileklerini omzunuza kaldırın. Bu pozisyon partnerinizin A ve G noktasına aynı anda dokunmanızı sağlayabilir.

Lotus

Beliniz dik bir şekilde yatağa veya kanepeye oturun. Partneriniz kucağınıza otururken ona bakın. Bu pozisyonda erkeğin orgazm olması biraz daha uzun sürer ve penis en yükseğe çıkar.

Editör

erkekse.com, 2016 yılında yayın hayatına başlayan erkek yaşam rehberi ve online erkek dergisidir.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!