Seks

5 seks pozisyonu ile ilişkinizi güçlendirin!

seks pozisyonları
Bir çok evlilik ve ilişki sadece seks sebebi ile bitiyor. Seks hayatınızı renklendirecek ve partneriniz ile aranızdaki bağı güçlendirecek 5 seks pozisyonunu bir araya getirdik...

Partneriniz ile aranızdaki bağları kuvvetlendirmek mi istiyorsunuz? Partnerinizi daha çok mu hissetmek istiyorsunuz? İnanın bunu herkes istiyor.

Bununla ilgili herkesin bildiği bir gerçek var ki seks hayatınızın yoğunluğu ilişkinizin sağlam oluşuna ve aranızdaki bağın güçlü olması ile mümkün oluyor. Seks sırasında partnerinizi ne kadar fazla hissederseniz ilişkinizin o denli güçlü olacaktır.

Seks sırasında partnerinizi daha fazla hissetmenizi ve aranızdaki bağı güçlendirmenizi sağlamak için seks pozisyonlarından yararlanabilirsiniz. Seks hayatınızı renklendirerek aranızdaki bağı kuvvetlendireceğine inandığımız bu 5 seks pozisyonunu mutlaka denemelisiniz.

misyoner seks pozisyonu
Misyoner Pozisyonu

 

✓ Misyoner Pozisyonu

Tabi ki listemizin en başında tarihin ilk seks pozisyonlarından birisi olan misyoner pozisyonu bulunuyor. Basit seks pozisyonları arasında görülüyor diye misyoner pozisyonu sıkıcı bir pozisyon olarak düşünmeyin.

Partnerler arasındaki bağları kuvvetlendirmek konusunda son derece başarılı olan misyoner pozisyonu, partnerinizi en yoğun şekilde hissetmenizi sağlayacak pozisyonlardan da biridir.

Hem sizin partnerinizi, hem de partnerinizin sizi en iyi hissetmesini sağlayan misyoner pozisyonunda birbirinizin kokusunu, dokunuşlarını, sesini ve bakışlarını en yoğun şekilde hissedebilirsiniz.

Misyoner pozisyonunu hiç denediniz mi? Denediyseniz bir de şu şekilde deneyin; kulağına eğilerek seksi cümleler fısıldayın, birbirinizin nefesini hissederken gözlerinin içine bakın. Deneyin! İki vücudun tepeden tırnağa nasıl bir olduğunu hissedeceksiniz.

doggy seks pozisyonu
Doggy Pozisyonu

✓ Doggy Pozisyonu

Biraz şaşırmış olabilirsiniz. “Arkası bana dönükken aramızdaki bağ nasıl güçlenecek?” diye de düşünüyor olabilirsiniz. Doggy pozisyonunun sırrı birlikte orgazm olmakta gizlidir. Vücudunuzun daha fazla adrenalin pompaladığı sırada partnerinizle birlikte orgazm olmaya çalışın. Başarırsanız ikiniz içinde unutulmaz bir deneyim olur.

duşta seks

✓ Duşta Seks

Bir çok çiftin duşta seks yapmayı sevdiğini biliyor musunuz? Peki ama duşta seks yapmanın bu kadar tercih edilmesinin sebebi nedir? Aslına bakarsanız duşta seks yapmayı cazip kılan bir çok şey var. Mesela duşta seks yaparken işi ağırdan alıp tadını çıkara çıkara seks yapabilirsiniz.

Sıcak su, rahatlatıcı etki yapan su sesi, buhar ve hoş kokular eşliğinde kendinizi başka bir boyutta seks yapıyormuş gibi hissedeceksiniz. Aramızda kalsın, suyun kayganlaştırıcı etkisinden de fazlasıyla yararlanmış olacaksınız.

Duş altında sırtınız okşarcasına akan ılık su eşliğinde size arkasını dönen eşinize seksi bir masaj yaparak göğüs ve klitorisini uyarabilirsiniz. Tabi hayal gücünüzü serbest bırakırsanız daha baştan çıkarıcı şeyler keşfedebilirsiniz.

kaşık seks pozisyonu
Kaşık Pozisyonu

✓ Kaşık Pozisyonu

Birbirinize sarılmış halde seks yaparak vücudunuzun sizi birbirinize bağlayacak oksitosin ve PEA hormonları salgılamasını sağlayabilirsiniz. Kaşık pozisyonunda seks yaparken partnerinizin kulağına fısıldayacağınız çok sayıda romantik ve seksi cümlelerinizin olması hazzınızı arttıracağından şimdiden bol bol romantik cümleler hazırlayın.

seated lotus seks pozisyonu
Seated Lotus

✓ Seated Lotus

Partnerlerin yüzleri birbirine dönük olarak yapılan bu pozisyonu, bağlılık açısında daha seksi ve misyoner pozisyonunun bir üst versiyonu olarak düşünebilirsiniz.

Bağdaş kurabileceğiniz her yerde bu pozisyonu uygulayabilirsiniz. Bir sakatlık çıkmaması için yatakta veya yerde yapmanızı tavsiye ederiz.

Bağdaş kurarak oturun, partneriniz de kucağınıza oturup bacaklarını belinize dolasın. Kendinizi partnerinizle tek bir bedende birleşmiş gibi hissederken, birbirinizi doyasıya izleme fırsatı bulacaksınız. Partnerinizin yavaş ve yumuşak hareket etmesini isteyin. Farklı hissetmekle kalmayıp birebir yaşayacaksınız.

Seks hayatınızı renklendirecek bir çok içeriği seks sayfasından ulaşabilirsiniz. Mutlaka 5 Doğal Yol ile Cinsel Performansınızı Arttırın! isimli yazımızda okumalısınız.

Editör

erkekse.com, 2016 yılında yayın hayatına başlayan erkek yaşam rehberi ve online erkek dergisidir.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!