Saç & Sakal

En popüler uzun saç modelleri nelerdir?

erkekler için uzun saç modelleri
Uzun saçlı erkekler için en iyi saç modelleri nelerdir? Erkekler için uzun saç stilleri nelerdir? Uzun saçlı erkekler saçlarına nasıl şekil vermelidir?

Bir çok erkek için saç uzatmak artık bir moda oldu. Sizde bu modaya uymak ve saçlarınızı uzatmak istiyorsanız, uzun saçlı erkekler için dünyaca ünlü starların saç modellerinden yola çıkarak kendi imajınızı ve kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Saçlarınızı uzatmaya yeni karar veriyorsanız saçlarınızın hızlı uzamasına yardımcı olacak Saç uzatan vitaminler nelerdir? ve Hızlı Saç Uzatmak İsteyenler İçin 7 Yöntem isimli paylaşımları okuyabilirsiniz.

uzun saç modelleri ortadan ikiye ayrılmış
Jared Leto

✓ Ortadan ikiye ayrılmış

Saçlarınızı ortadan ikiye ayırarak bu modeli elde edebilirsiniz. Hafif dalgalı saçlarınız varsa size de yakışabilir ama genel itibari ile bir kadın saçını andırdığı düşünülebilir.


uzun saç modelleri yana ayrılmış
Harry Styles

✓ Yana ayrılmış

Saçlarınızın üst kısmını bir tarafa yatırarak daha bir popüler saç modeli elde etmeniz mümkündür. Ortadan ikiye ayrılmış uzun saç modeli kadar olmasa da bununda kadınsı bir izlenim verdiği söylenebilir. Dalgalı saça sahip olan erkekler için deneyebilecekleri bir uzun saç modelidir.


uzun saç modelleri dağınık ortadan ikiye ayrılmış
Ben Bames

✓ Dağınık ortadan ikiye ayrılmış

Saçları çok hafif dalgalı olan erkeklerin seçebileceği bir saç modelidir. Saçlar ortadan ikiye ayrılarak kendi hallerine bırakılır. Daha erkeksi bir hava vermek isteyen uzun saçlı erkeklerin deneyebileceği uzun saç modelleri listesindedir.


uzun saç modelleri arkaya taranmış
Kit Harington

✓ Arkaya taranmış

Dalgalı saçlara sahip olan erkekler için bir favori uzun saç modelidir. Saçlarınızın tümünü geriye doğru tarayarak ve hafifçe dağıtarak bu şekli verebilirsiniz.


uzun saç modelleri at kuyruğu
Chris Hemswoth

✓ At kuyruğu

Daha çok düz saçlı erkekler tarafından kullanılan bu uzun saç modelini dalgalı saçlara sahip erkeklerde kullanabilir. Saçları kafanızın arka tarafında ensenize yakın bir yerden lastikleyerek bu saç modelini yapabilirsiniz.


uzun saç modelleri topuz
Matt Damon

✓ Topuz

Saçlarınızı tıpkı at kuyruğu şeklini verir gibi toplar ve topladığınız yerde basit bir topuz yapabilirsiniz.


uzun saç modelleri tepeden topuz
Gareth Bale

✓ Tepeden topuz

Saçlarınızın tümünü kafanızın en geri üst kısmında toplar ve daha sonra topuz yaparak bu modeli yapabilirsiniz. Saçlarınız çok uzun ise bu şekilde topuz yapmayı düşünebilirsiniz.

Bu modellerden hangisi size göre ve siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum yaparak bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca uzun saça nasıl bakım yapacağınızı öğrenmek için Erkeklerde uzun saç bakımı nasıl yapılır? ve Evde Saç Tedavisi ve 4 Saç Bakım Kürü isimli içeriklerimiz gibi bir çok yazıya saç bakımı etiketinden ulaşabilirsiniz.

 

Editör

erkekse.com, 2016 yılında yayın hayatına başlayan erkek yaşam rehberi ve online erkek dergisidir.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!