Haber Teknoloji

İnternet, Seksten daha önemli!

wifi seksten daha önemli

Çok sık seyahat eden 1700 kişi arasında yapılan bir araştırma, internet ihtiyacının seks ihtiyacından daha fazla olduğunu söylüyor. Dünya çapında ki pek çok otel de internet bağlantı hizmeti sağlayan bir şirket bir araştırma yaparak otel odasında misafirlerin ihtiyaç duyduğu şeyleri araştırdı. Araştırmanın sonucu ise şaşırtıcı…

Wifi, Seksi Geçti!

Araştırmayı yapan şirket çeşitli otellerde konaklayan 1700 kişiye “Otel odasında en büyük ihtiyacınız nedir?” diye sordu. Cevapları bir rapor haline getiren firma araştırma sonucunda katılımcıların %40’lık kısmı akşamları odasında WiFi olması gerektiğini belirtirken %37’si seks ihtiyacı duyduğunu söyledi. Katılımcıların %72’si ise otel seçerken WiFi çekiş gücüne ve hızına dikkat ettiklerini belirtti. Katılımcıların %14’ü ise akşamları otel odasında çikolata bulunması gerektiğini söyledi.

Düşüncemiz

Bu araştırma firmanın satışlarını arttırmasını desteklemek amacıyla yapılmış olabilir. Yine de doğru bir araştırma olduğunu görebiliyoruz. Tabi geceleyin seks yerine tercih edilen wifi değil, wifi’nin sizi ulaştırdığı pornografi siteleridir.

Etiketler

Editör

erkekse.com, 2016 yılında yayın hayatına başlayan erkek yaşam rehberi ve online erkek dergisidir.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!