İlişki Yaşam

Sevgililer gününde romantizmi tavan yapın!

sevgililer günü romantizm

14 Şubat sevgililer gününde bir çok erkeğin romantizm doruklara çıkaracak tavsiyelere ihtiyacı olduğunu fark edince konuya el atalım ve “Sevgililer gününü aşk ve romantizm dolu yaşamanızı sağlayacak tavsiyelerimizi paylaşalım.” istedik.

Sevgililer gününde sevgilinize vereceğiniz hediyenin hazır olduğunu varsayarak devam ediyorum. Henüz bir hediye almadıysanız hemen alın. (Ne alacağınıza karar veremiyorsanız Kadınları mutlu etme garantili 5 hediyeden birisini seçebilirsiniz. Bayanlarda erkeklere alınabilecek hediyelerden birisini seçebilir.) Hediyenizi aldınız, peki ya şimdi? Sevgililer gününü daha romantik geçirmenin yolları nelerdir?

✓ Romantik bir akşam yemeği hazırlayın! Yemek yapmayı biliyorsanız yemekleri kendiniz yapın! Yapmayı bilmiyor veya son dakikada bu yazımızı okuyorsanız hazır olarak yemek siparişi verebileceğiniz yüzlerce lokanta bulunuyor. Yaptığınız veya sipariş ettiğiniz yemeklere romantizm kazandıracak, romantik bir sofra hazırlayın. Maddi durumunuz iyi ise bir kemancı ve bir garsonun size yardımcı olması daha iyi olacaktır.

✓ Mumlardan yol yapın! Kadınların mumları romantik bulduğu bir gerçektir. Kapının önünden başlayarak hazırladığınız romantik sofraya kadar renkli mumları kullanarak bir “mum yolu” yapın. Romantik bir sofra yok diyorsanız aynı şeyi yatak odasına kadar da yapabilirsiniz. Dikkatli olun, bu tip sürprizlerde yangın çıktığı sıklıkla görünür. 😉

✓ Sevginizin resmini yapın! Bir ressam olmanıza gerek yok iyi bir çizim yeteneğiniz varsa bir tabloya onun resmini yapın. Yok tabloya resim yapacak kadar yetenekli değilim diyorsanız çizim yeteneğinizi kullanarak boş bir deftere aşkınızı anlatan küçük bir çizgi roman oluşturabilirsiniz.

✓ Fotoğraflarınızdan bir albüm hazırlayın! Birlikte çekildiğiniz ve sizde mutlu anıları olan hatıralık fotoğraflar mutlaka vardır. Bu fotoğrafları bir araya getirerek oluşturacağınız bir albüm, mutlu anılarınızla birlikte aşkınızı da tazeleyecektir.

✓ Bir aşk kutusu hazırlayın! Küçük bir kutunun üzerine aşkınızı anlatan bir söz, bir fotoğraf gibi şeylerle hayal gücünüze göre süsleyerek içerisine onun sevdiği çikolataları doldurun. Hiçbir kadın, diyette bile olsa çikolataya asla hayır diyemez. Tabi ki çikolataların arasına da “Çikolatalardan daha tatlı sevgilime…” türünde bir notta iliştirin.

✓ Onu sevdiğinizi ilginç bir şekilde söyleyin! Kadınlar sevildiğini duymak ister. Bunu biraz da ilginç yapabilirseniz romantik bulur. Örneğin; ofisinin dış cephe camlarını silmek için kullanılan asansöre binerek onun katına gelince camı tıklatıp, bakınca da “seni seviyorum” yazılı bir kağıt gösterebilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanın eminiz daha iyi fikirler bulabilirsiniz.

✓ Haykırın! Utangaç olmayan tüm kadınlar sevildiğini herkesin duymasını, bilmesini ister. Sevginizi haykırmak veya ona olan aşkınızı anons etmenizi romantik bulabilir.

✓ Şık bir otelde baş başa geçirin! Maddi durumunuz el veriyorsa ve eşinizle yeterince baş başa kalamadığınızı düşünüyorsanız, beş yıldızlı bir otelde rezervasyon yapın. Bir kaç ufak detayı da göz önünde bulundurarak romantizmi tavan yaptırabilirsiniz.

Siz sevgililer gününde ne yapacaksınız?

Muhammet ŞAFAK

2006 yılından beri blog yazıyor ve web uygulamaları kodluyorum. Yaşam, bakım ve stil konusunda sık sık hemcinslerimin sorularına muhatap olduğumu fark edince erkekse.com'u kurdum. Buradan hemcinslerime kaliteli yaşamanın yollarını öğretmeye çalışıyorum. :)

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!