Stil

Şık bir kol saati için yüzlerce lira ödemeyin!

Şıklığın bir göstergesi de kol saatleridir. Erkekler şık bir kol saatine sahip olmak için yüzlerce lirayı hatta küçük bir serveti bile gözden çıkarabiliyor.

Elbette sokaklarda zencilerin 5-10 lira gibi komik rakamlara sattığı ünlü markaların taklitlerini alıp kullanan erkeklerde yok değil! Taklit saatler bir çok sağlık sorununu beraberinde getirebildiği gibi aynı zamanda saat üreticisi marka içinde büyük bir kayıp oluyor.

Sağlığını korurken aynı zamanda şık olmak isteyen ancak maddi sebeplerden dolayı kol saatine yüksek bir fiyat ödemekte istemeyen erkekler için uygun fiyatlı ve şık kol saatleri modellerini araştırdık ve okuyucularımız için bir araya topladık.

Uygun Fiyatlı Erkek Kol Saatleri

Fiyatlarında uygun olmasını esas aldığımız için saatlerin fonksiyonel özellikleri bulunmadığını sadece görsel amaçla yerleştirildiğini belirtelim. Uygun fiyatlı, şık ve kombinlerinizin vazgeçilmezi olabilecek kol saati önerilerimizi listeyelim.

DeFacto marka siyah kol saati fiyatı 59,99 dan 39,99 – Satın Al


DeFacto marka lacivert erkek kol saati 69,99 – Satın Al


DeFacto siyah erkek kol saati 59,99 dan 39,99 – Satın Al


DeFacto lacivert erkek kol saati 59,99 dan 44,99 – Satın Al

Muhammet ŞAFAK

2006 yılından beri blog yazıyor ve web uygulamaları kodluyorum. Yaşam, bakım ve stil konusunda sık sık hemcinslerimin sorularına muhatap olduğumu fark edince erkekse.com'u kurdum. Buradan hemcinslerime kaliteli yaşamanın yollarını öğretmeye çalışıyorum. :)

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!