İlişki Yaşam

Evlilik Hayalleri ve Gerçekler

Evliliğin anlamlı bir ilişki olduğunun ve aile hayatının insana farklı duygular kattığının bilincindeyiz. Bu yazımızda evlenmeden önce kurulan hayallerin nasıl gerçeğe yansıdığını irdeleyeceğiz.

Evlenmeden önce hepimizin kafasında oluşan bir hayali vardır. Kimisi evine geldiğinde sıcak bir çorba hayal ederken kimisi para içinde yüzdüğü bir evlilik hayal ediyor. Ancak herkesin evlilik denince hayalin kurduğu şeylerin gerçekleri ve hayalleri arasındaki farklar nedir? 🙂

Toplu ve Düzenli

Sanırım özellikle biz erkeklerin evlilikten beklediği şey evimizin toplu ve düzenli olacağıdır. Maalesef beyler evlilik böyle bir şey değil.

evlilik-hayaller-ve-gercekler-1

Birlikte Uyanmak

Hem kadınların hemde erkeklerin bir evlilik hayali olarak sırada birlikte uyanmak var. Sabahleyin sevdiğinizin yanında olduğunu bilerek gözlerinizi açmak oldukça güzel bir duygu olurdu.

evlilik-hayaller-ve-gercekler-2

Hafta sonunu romantik geçirmek

Özellikle yeni evli çiftlerin hafta sonu romantik bir şekilde geçirmek istediğini biliyoruz. Ancak maalesef akşam olunca televizyon karşısında sızan çiftler bizi karşılıyor.

evlilik-hayaller-ve-gercekler-3

Aile Kahvaltısı veya Kutlama

Bu genellikle başarılı olsa da başarılı olmadığı durumlarda sıklıkla karşılaşılır. Aile içinde planladığınız bir kutlamada her şeye hazırlıklı olmakta fayda var.

evlilik-hayaller-ve-gercekler-4

Aile Yürüyüşü

Ailece yürüyüşe çıkabileceğinizi düşünüyorsanız bir daha düşünün.

evlilik-hayaller-ve-gercekler-5

Çocukların olmadığı seksi bir gece

Çocuklu ailelerin en büyük sorunu artık ateşli dakikalar geçiremiyor olmaktır. Çocukları bırakacak bir yerler bulsanız bile hayal ettiğiniz o şehvet dolu anlar artık mazide kaldı.

evlilik-hayaller-ve-gercekler-6

Başarılı bir evlat

Evde, okulda kısacası girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekecek başarılı ve çalışkan bir çocuk, evliliğin en önemli planlarından birisidir. Hadi ama hayal görmeyi bırakın çocuğunuz bir şeytan olabilir.

evlilik-hayaller-ve-gercekler-7

Alışveriş

Ailece alışverişe gidip evinizin ihtiyaçlarını alacağınızı hayal ediyor olabilirsiniz. Çocuklar koşuşturmaya başlamadan önce…

evlilik-hayaller-ve-gercekler-8

Romantik Hediyeler

Siz özel günlerde eşinizden romantik hediyeler bekliyor olabilirsiniz. Ne yazık ki evlilik böyle bir şey değil!evlilik-hayaller-ve-gercekler-9

Editör

erkekse.com, 2016 yılında yayın hayatına başlayan erkek yaşam rehberi ve online erkek dergisidir.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!