Haber Teknoloji

Yapay Zeka Uygulaması Jarvis Mark Zuckerberg tarafından duyuruldu.

mark zuckerberg yapay zeka jarvis

Ünlü sosyal medya sitesi facebook.com’un kurucusu Mark Zuckerberg kendisi için geliştirdiği ve adını “Jarvis” olarak belirlediği yapay zeka projesini resmen hayata geçirdi. Yapay zeka projesi Jarvis, Mark Zuckerberg tarafından kişisel facebook sayfasından paylaşılan bir video ile resmen duyurulmuş oldu.

Morgan Freeman’ın sesi ile hayat bulan yapay zeka uygulaması Jarvis, temel de Zuckerberg ve ailesinin tüm ihtiyaçlarına eğlenceli ve espirili çözümler üretiyor.

Mark Zuckerberg tarafından Ocak 2016 da facebook sayfasında yayınladığı bir gönderiyle ev içerisindeki bütün ihtiyaçları karşılayabilecek bir yapay zeka uygulaması geliştirmek istediğini takipçileri ile paylaşmış olan Mark Zuckerberg, Jarvis ile bu amacına son derece yakın olduğunu göstermiş oldu.

Sözü fazla uzatmadan sizi Mark Zuckerberg’in evinde Jarvis projesi için hazırladığı eğlenceli ve bir o kadar mütevazi video ile baş başa bırakalım.

Editör

erkekse.com, 2016 yılında yayın hayatına başlayan erkek yaşam rehberi ve online erkek dergisidir.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!