Sponsor Olun!

Erkekse, erkek kullanıcılar için özel olarak kurulmuş ve erkeklere yönelik hizmet ve içerikler sunan şirketler için hedef odaklı bir reklam platformu sunmaktadır. Sürekli gelişen içeriği ve sahip olduğu değerli okuyucuları ile büyüyen Erkekse, ülkemizdeki erkeklerin en çok ziyaret ettiği siteler arasındadır.

Niçin Reklam Vermeliyim?

Erkekse, aylık binlerce tekil ziyaretçisine yüz binlerce sayfa gösterimi gerçekleştirmekte ve ziyaretçilerinin %85’i erkek kullanıcılardan oluşmaktadır. Erkeklere özel bir ürün veya hizmetiniz bulunuyor ise hedef odaklı reklam ve sponsorluk ile tanışın. Satış ve ziyaretçilerinizi arttırın.

Reklam Yerleşimi

Türkiye’nin en çok okunan ve ziyaret edilen erkek dergilerinden biri olarak ziyaretçilerimizi ve okuyucularımızı önemsiyoruz.  Bu yüzden içeriğimize ulaşımı engelleyecek veya okuyucularımızın hoşuna gitmeyecek reklam tekliflerini kabul etmiyoruz. Sitemizde mevcut reklam yerleşimlerinin dışında reklam vermek istediğiniz alanı bize bildirin.

Not : Sitemizdeki reklam yerleşimleri analizler sonucunda belirlenmiştir. Hem okuyucu sıkmayacak hem de en yüksek geri dönüşümü sağlayacak alanlar seçilmiştir.

Reklam ve Sponsorluk Türleri Nelerdir?

Tanıtım Yazısı; İçerik pazarlaması yapmak isteyenler için ideal sayılabilecek bir reklam şeklidir. Reklam verenler bu reklam tipini arama motoru optimizasyonu yapmak için tercih ediyor olsa bile erkekse okuyucularına doğrudan bir ürün veya hizmet tanıtmak içinde kullanılabilir. Tanıtım yazısı hakkındaki şartlar ve koşulları sayfanın altında ilgili alanda bulabilirsiniz.

Banner Reklam; jpg, png, gif, swf ve html5 formatında olan reklam türüdür. Sitemizdeki reklam alanlarından biri veya bir kaçını ürün/hizmetiniz için ayırtabilirsiniz. Banner reklam hakkındaki şart ve koşulları sayfanın altında bulabilirsiniz.

Sponsorluk; Bir veya birden fazla dönem boyunca banner reklam alanları sponsora tahsis edilir. Sponsorlu ürün/hizmet için bir adet tanıtım yazısı hakkı da verilir. Sponsorluk çalışması ile ilgili şart ve koşulları sayfanın altında bulabilirsiniz.

Çekiliş Sponsoru; Ürün/hizmetinizi tanıtmanın bir diğer yolu da doğru planlanmış bir çekiliş düzenlemek olabilir. erkekse.com okuyucu ve takipçilerine hem markanızı duyuracak hem de ürününüzü deneme imkanı bulacaktır. Çekiliş sponsorumuz olarak yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçerek hediye edilecek ürünü göndermektir. Kampanyayı başlatır, insanların katılması sağlanır ve çekiliş yapılarak kazanana hediye ürün gönderilir.

Reklam vermek veya sponsor olmak için iletişim‘e geçin!

Reklam ve sponsorluklardan alınan ücretler; erkek yaşam dergisi erkekse.com’un yayın hayatına devam edebilmesi, tanıtılması ve geliştirilmesi için kullanılmaktadır.

Reklam/Sponsorluk Koşul ve Şartları

 1. Reklam yayına çıktıktan sonra düzenlenemez veya değiştirilmez.
 2. Reklam için anlaşılan tutar ödenmediği sürece reklam yayına alınmaz.
 3. Bahis, kumar, alkol, yetişkinlere özel içerikli ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı siteler ve markalar ile reklam çalışması yapılmamaktadır.
 4. Reklamlarda kullanılan tüm materyaller erkekse.com üzerinde veya erkekse.com tarafından yönetilen hizmet veya sunucular üzerinde barındırılır.
 5. Reklamlarda yalnızca bir ürün/hizmet tanıtımına izin verilmektedir.
 6. Reklam çalışmalarının tümü yalnızca erkekse.com internet sitesinde geçerlidir. Sosyal medya hesaplarını kapsamamaktadır.

 Tanıtım Yazısı Koşul ve Şartları

 1. Tanıtım yazıları en az 250 kelimeden oluşmalıdır. Yazı içerisinde anlam bütünlüğüne ve yazım kurallarına dikkat edilmelidir.
 2. Tanıtım yazısı ücreti 1000 TL’dir ve tek seferlik alınır. İlgili tanıtım yazısı için bir daha ücret talep edilmez. (Bu ücret sponsorlardan alınmaz.)
 3. Tanıtım yazılarında maksimum 3 link bulundurulabilir.
 4. Tanıtım yazıları editör ağzından yazılmamalıdır. “Tavsiye ediyorum. Öneriyorum.” tarzındaki site editörünün hitabetini içeren kelimeler geçmemelidir.
 5. Tanıtım yazıları tanıtım kategorisinde yayınlanır. Diğer kategorilerde listelenmesi istenirse; kategori başına +50TL ödeme talep edilir.
 6. Tanıtım yazısı ana sayfada minimum bir gün sabitlenir ve yazının 6 ay boyunca yayında kalması garanti edilir. 6 ay sonunda da genellikle yazı yayından kaldırılmaz.
 7. Tanıtım yazısının hazırlanması reklam verene aittir. Tanıtım yazılarında yer alacak resimlerinde tarafınızdan sağlanması gerekir. Tanıtım yazısını bizim yazmamızı isterseniz +200TL ödeme talep edilir.
 8. Tanıtım yazıları sosyal medya hesaplarında paylaşılmaz veya okuyuculara bildirim gönderilmez.
 9. Reklam veren tanıtım yazısının URL adresini kendi ya da anlaşmalı olduğu kişi ve kurumların sosyal medya hesaplarında paylaşabilir. T.C. yasalarına göre suç teşkil eden sitelerden link verilmesi yasaktır.

Banner Reklam Koşul ve Şartları

 1. Banner reklam aylık periyotlar ile ayrılır.
 2. Reklam süresinin dolmasına 1 hafta kala reklam süresinin uzatılıp uzatılmayacağı sorulur. İlgili reklam alanının ücreti değişmiş ise bu da reklam verene açıkça belirtilir.
 3. Uzatılmak istenilen reklamın ücreti dönemin son iç günü içerisinde yapılmalıdır.
 4. Bannerın hazırlanması reklam verene aittir.
 5. Banner reklamların ücreti dönem dönem değişiklik gösterdiğinden fiyat sorunuz.

Sponsorluk Koşul ve Şartları

 1. Sponsorluk dönemi boyunca tüm banner alanları sponsora tahsis edilir.
 2. Sponsorluk dönemi içerisinde aynı sektördeki farklı bir ürün/hizmet için tanıtım çalışması yapılmamaktadır.
 3. Sponsor, erkekse.com logosunu tüm mecralarda bulundurma hakkına sahiptir. Promosyon ürünleri yaparak dağıtabilir.
 4. Sponsorluk için teklif gönderin veya fiyat sorun!

erkekse.com dilediği reklam/sponsorluk çalışmasını kabul etmeme hakkına sahiptir. erkekse.com yukarıda belirtilmiş olan maddeleri değiştirebilir, kaldırabilir veya yeni bir madde ekleyebilir. erkekse.com tarafından yazılı izin verilmedikçe yukarıdaki maddelerin dışında bir çalışma yapılamaz. Diğer tüm hakları erkekse.com’a aittir.

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!