Sponsor Olun!

Erkekse, erkek kullanıcılar için özel olarak kurulmuş ve erkeklere yönelik hizmet ve içerikler sunan şirketler için hedef odaklı bir reklam platformu sunmaktadır. Sürekli gelişen içeriği ve sahip olduğu değerli okuyucuları ile büyüyen Erkekse, ülkemizdeki erkeklerin en çok ziyaret ettiği siteler arasındadır.

Niçin Reklam Vermeliyim?

Erkekse, aylık binlerce tekil ziyaretçisine yüz binlerce sayfa gösterimi gerçekleştirmekte ve ziyaretçilerinin %85’i erkek kullanıcılardan oluşmaktadır. Erkeklere özel bir ürün veya hizmetiniz bulunuyor ise hedef odaklı reklam ve sponsorluk ile tanışın. Satış ve ziyaretçilerinizi arttırın.

Reklam Yerleşimi

Türkiye’nin en çok okunan ve ziyaret edilen erkek dergilerinden biri olarak ziyaretçilerimizi ve okuyucularımızı önemsiyoruz.  Bu yüzden içeriğimize ulaşımı engelleyecek veya okuyucularımızın hoşuna gitmeyecek reklam tekliflerini kabul etmiyoruz. Sitemizde mevcut reklam yerleşimlerinin dışında reklam vermek istediğiniz alanı bize bildirin.

Reklam ve Sponsorluk Türleri Nelerdir?

Sponsorluk; Dönüşümsüz banner reklamlar ve tanıtım yazıları ile tanıtımınızı yapabiliriz. Aylık yalnızca bir firma veya ürüne verilir. Logo yanındaki ve içeriklerin altındaki banner reklamları ile 4 adet tanıtım yazısı verilir.

Banner Reklam; jpg, png, gif, swf veya html5 formatında olan reklamlardır. Sitemizdeki banner alanlarından birisine sizin reklamınızı yerleştirebiliriz.

Tanıtım Yazısı; okuyucularımıza bir içerik hazırlayarak ürününüzü anlatabilirsiniz. Tanıtım yazısı ücreti 200 TL’dir.

Reklam ve Sponsorluk Şartları Nelerdir?

  1. Tanıtım yazılarında kelime sayısı en az 250 kelime olmalıdır. Yazı da anlam bütünlüğüne ve yazım kurallarına dikkat edilmelidir.
  2. Tanıtım yazılarında maksimum 3 link bulunabilir.
  3. Tanıtım yazıları editör ağzından yazılmamalıdır. “Tavsiye ediyorum. Öneriyorum.” tarzındaki site editörünün hitabetini içeren kelimeler geçmemelidir.
  4. Tanıtım yazıları tanıtım kategorisinde yazılır. Diğer kategorilerde listelenmesi istenirse; kategori başına +50TL ödeme talep edilir.
  5. Tanıtım yazısı ana sayfada minimum bir gün sabitlenir ve yazının 6 ay boyunca yayında kalması garanti edilir.
  6. Tanıtım yazısının hazırlanması reklam verene aittir. Tanıtım yazılarında yer alacak resimlerinde tarafınızdan sağlanması gerekir. Tanıtım yazısını bizim yazmamızı isterseniz +50TL ödeme talep edilir.
  7. Banner reklamlar erkekse.com CDN sunucusu üzerinde barındırılır.
  8. Bannerların görselleri ve linkleri yayına başladıktan sonra kesinlikle değiştirilmez!
  9. Bahis, kumar, alkol, yetişkinlere özel içerikli ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı sitelerle reklam çalışması yapılmamaktadır.

Reklam vermek için iletişim‘e geçin!

Reklam ücretleri sitenin yayın hayatına devam edebilmesi ve geliştirilmesi için kullanılmaktadır.

Abone olun
kaliteli yaşamanın yollarını öğrenin!

İlgi çekici ve hoşunuza gidecek içerikleri size haftalık ve aylık olarak mail atalım.