Yazar Olun

Erkek yaşam dergisi erkekse.com sürekli olarak büyüyen okuyucu kitlesine güncel ve faydalı içerikler sunmayı amaç edinmiş bir web sitesidir. Okuyucularına kaliteli ve faydalı içerikler sunmaya çalışan erkekse, yazar olmak isteyen kişilere de kapılarını daima açık tutuyor. Ücretli veya konuk yazar olarak erkekse ailesine katılabilirsiniz.

Ücretli Yazarlık

Sayısı her geçen gün artan okuyucularımız için düzenli içerik üretebilecek bir yazar ve editör ekibi oluşturuyoruz. Kaliteli ve faydalı içerikler üretebilecek yazar arkadaşlar arıyoruz. Ürettiğin içeriklerin kalitesine göre sana ödeme yapabiliriz. (Bir süreliğine ücretli yazar alımı durdurulmuştur.)

Konuk Yazarlık

Erkeklerin dikkatini çekebilecek veya faydalı olabilecek bir içerik üreterek bize gönderebilir ve sende erkekse yazar ailesine katılabilirsin. Yazdığın yazılar içerisinden kendi internet sitene (en fazla 2 adet olmak üzere) link verebilirsin.

Not: Ürün tanıtımı veya ticari bir malın satışı amacıyla oluşturulan içerikler kabul edilmeyecektir. Bunlar için Reklam ve Sponsorluk sayfamızı ziyaret etmelisiniz.

Yazarlarda Aradığımız Özellikler Nelerdir?

İster konuk yazar olsun ister ücretli yazar; okuyucularımıza sunduğumuz içerikler için aradığımız bazı kriterler mevcuttur. Bu kriterler kalitemizi korumak amacı ile belirlenmiştir.

  1. Kaliteli İçerik Oluşturma; Üretilen içeriklerin kalitesi son derece önemlidir. İçeriğinizi okuyan veya izleyen her okuyucumuz anlatmak istediğinizi kesin olarak anlamalıdır. Tekrara düşmemeli ve imla kurallarına dikkat edilmelidir.
  2. Yüzeysel Olmak; İçerikleriniz okuyucumuzu sıkacak kadar detaya inmemelidir. Anlatmak istenilen en kısa ve anlaşılır şekilde anlatılmalı gerektiği yerde bir-iki cümlelik açıklayıcı metinler kullanılmalıdır.
  3. Özgünlük; Üretilen içeriğin özgün olması gerekiyor. Kendi sitenizde veya başka bir site daha önce yayınlanmış bir içeriği kabul edemeyiz. Lüzum gördüğünüz yerlerde alıntı yapabilirsiniz. Yeniden yazma olarak bilinen rewrite içerikleri de kabul edemiyoruz.
  4. Uzunluk; İçeriğin uzunluğu genellikle minimum 350-400 kelime olmalıdır. Bunun altında kalan içerikler okuyucumuz tarafından aldatmaya yönelik içerik olarak algılanabilir.
  5. Uzmanlık veya Araştırma; İçerikleri uzman olduğunuz bir konuda yazmanız okuyucumuz için daha iyi karşılanır. Uzman olmadığınız bir konuda yazacaksanız bu sağlık dışında bir konu olmalıdır. Araştırma yaparak yazdığınız yazılarda araştırmayı hangi kaynaklardan yaptığınızı belirtmeyi unutmayın lütfen.
  6. Aynı İçerik Olmamalı; Ürettiğiniz içerik daha önce erkekse.com üzerinde yayınlanmamış bir içerik olmalıdır. İçerik üretmeden önce sitemizde bir arama gerçekleştirerek daha önce aynı konuda bir içerik olup olmadığını kontrol edin.

Yazarlık Yaparak Ne Kazanırım?

Konuk yazar olarak yazdığınız içeriklerden kendi sitenize ve sosyal medya hesabınıza link alabilir. Kendinizi okuyucularımıza tanıtabilirsiniz. Kazanacağınız ziyaretçi sayısı ürettiğiniz içeriğin ne kadar dikkat çekici ve ne kadar kaliteli olduğu ile ilgilidir.

Ücretli yazar olarak elbette kazanacağınız şey para olacaktır. Ürettiğiniz içeriklerin ne kadar ilgi çekici ve kaliteli olduğu alacağınız ücreti değiştirir.

Yazar Olmak için ne yapmalıyım?

Yazar olmak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Size daha hızlı geri dönüş sağlayabilmemiz için telefon numaranızı yazabilirsiniz.

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!