Galeri

İnstagram’ın Seksi Güzeli KAHILI BLUNDELL

İnstagram'ın seksi güzeli Kahili Blundell'in en seksi 28 instagram paylaşımını sizin için bir araya getirdik. Kahili Blundell tarafından instagram hesabında paylaşılan en seksi pozlar galerimizde...

İnstagram’ın seksi güzeli Kahili Blundell, 14 Şubat 1982 tarihinde yani sevgililer gününde dünyaya gelmiş. Avustralya Sydney’mde doğan seksi model Kahili Blundell, en popüler dövüş sporları organizasyonu UFC’nin tanınmış ringi Ocragon’un ring kızlarındandır.

Dövüş ringlerinden bekli de size tanıdık gelecek olan Blundell dövüş organizasyonları için modellik, spikerlik ve showgirllük yapan Kahili aynı zamanda iç çamaşırı ve bikini modelliği de yapıyor.

Kahili Blundell güzelliği ile göz kamaştırırken kickbox maçlarını seyretmeyi çok sevdiğini ve “Octagon girl” olmantan son derece memnun olduğunu söylüyor.

Brent Street School of Dance mezunu olan Blundell, bale, modern dans ve jazz dansçılığı da yapabiliyor. İnstagram hesabında kendisini beslenme uzmanı olarak da tanıtan Kahili Blundell, sarı saçları mavi gözleri ve seksi vücuduyla gözlerinizi kamaştıracak…

Editör

erkekse.com, 2016 yılında yayın hayatına başlayan erkek yaşam rehberi ve online erkek dergisidir.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!