Galeri Seks

Ülkelere Göre Seks Performansı

Seks performansı kişiden kişiye değişen bir konu olsa da cinsel hayatta son derece önemli bir yere sahiptir. Bu konuda çeşitli araştırmalar yapılmış olsa da DTK İnternational tarafından internet üzerinden yapılan anket seks performansını ülkelere göre analiz ederek fark yarattı.

Daha önce Ülkelere göre güzellik anlayışının değiştiği konusunda paylaştığımız içerikten sonra bu sefer ülkelere göre seks performansının değiştiğini söyleyen yeni bir paylaşımla sizlerin karşısına çıkıyoruz.

ulkelere gore seks aliskanliklari

♥ Ankete katılanların yüzde 47’si haftada en az bir kez pornografik film izlediğini belirtmiş.

♥ Araştırmanın bir diğer dikkat çeken noktası ise orgazm olmadan önce geçen ön sevişme süresinin 1 ile 20 dakika arasında değişiyor olması. Kadınların %33’ü ve erkeklerin %12’si istediği kadar ön sevişmeyi uzatabildiğini söylüyor.

♥ Utrecht Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırma ise Türk erkeklerinin sevişme süresi başından sonuna kadar ortalama 3 dakika 7 saniye sürüyormuş. Bu süre uzmanlar tarafından “yumurta haşlamaktan daha kısa bir süre” imiş.

♥ En uzun süre seks yapabilen erkekler ise İngiliz erkekleri, ortalama 7 dakika 36 saniye.

♥ Araştırmada yer alan diğer ülkeler Amerika, İspanya ve Hollanda ise yine Türk erkeklerinden daha performanslıymış. Amerikalı erkekler 7 dakika, İspanyollar 5 dakika 8 saniye, Hollandalılar ise 5 dakika 1 saniye içerisinde boşaldığı belirtildi.

♥ “Partnerinizi aldattınız mı?” sorusuna evet diyen erkeklerin oranı %47 civarlarında iken bu soruya kadınların %33’ü de evet olarak yanıtladı.

♥ “Hayır, hiçbir zaman partenerimi aldatmam” diyenlerin oranı ise kadınlarda %57 erkeklerde ise %38.

♥ “Kaç seks partneriniz oldu?” sorusuna beşten fazla diyen erkekler %44, hiç olmadı diyen erkeklerin oranı %18, hiç olmadı diyen kadınların oranı ise %22 olarak belirtildi.

♥ “Bir haftada en fazla kaç seks partneriniz oldu?” sorusuna ise eşit oranlar çıktı. Bir tane cevabını veren erkek ve kadınların oranı %45.

Ülkelerin Seks Alışkanlıkları

Buraya kadar okuduğunuz kısım Türklerin seks alışkanlıkları ile ilgili olan kısımdı. Yazımızın devamında diğer ülkeler için 2010 yılında İngiliz The Sun gazetesi tarafında yapılan araştırma sonuçlarını okuyabilirsiniz.

Editör

erkekse.com, 2016 yılında yayın hayatına başlayan erkek yaşam rehberi ve online erkek dergisidir.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık veya aylık olarak gönderelim!

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!

Daha İyi Bir Erkek Olmak İçin
Ücretsiz Abone Olun!

erkekse.com ile daha iyi bir erkek olmanın zamanı gelmedi mi?

Teşekkür Ederiz!

Üzgünüz bir hata oluştu!