Galeri Seks

Ülkelere Göre Seks Performansı

Seks performansı kişiden kişiye değişen bir konu olsa da cinsel hayatta son derece önemli bir yere sahiptir. Bu konuda çeşitli araştırmalar yapılmış olsa da DTK İnternational tarafından internet üzerinden yapılan anket seks performansını ülkelere göre analiz ederek fark yarattı.

Daha önce Ülkelere göre güzellik anlayışının değiştiği konusunda paylaştığımız içerikten sonra bu sefer ülkelere göre seks performansının değiştiğini söyleyen yeni bir paylaşımla sizlerin karşısına çıkıyoruz.

ulkelere gore seks aliskanliklari

♥ Ankete katılanların yüzde 47’si haftada en az bir kez pornografik film izlediğini belirtmiş.

♥ Araştırmanın bir diğer dikkat çeken noktası ise orgazm olmadan önce geçen ön sevişme süresinin 1 ile 20 dakika arasında değişiyor olması. Kadınların %33’ü ve erkeklerin %12’si istediği kadar ön sevişmeyi uzatabildiğini söylüyor.

♥ Utrecht Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırma ise Türk erkeklerinin sevişme süresi başından sonuna kadar ortalama 3 dakika 7 saniye sürüyormuş. Bu süre uzmanlar tarafından “yumurta haşlamaktan daha kısa bir süre” imiş.

♥ En uzun süre seks yapabilen erkekler ise İngiliz erkekleri, ortalama 7 dakika 36 saniye.

♥ Araştırmada yer alan diğer ülkeler Amerika, İspanya ve Hollanda ise yine Türk erkeklerinden daha performanslıymış. Amerikalı erkekler 7 dakika, İspanyollar 5 dakika 8 saniye, Hollandalılar ise 5 dakika 1 saniye içerisinde boşaldığı belirtildi.

♥ “Partnerinizi aldattınız mı?” sorusuna evet diyen erkeklerin oranı %47 civarlarında iken bu soruya kadınların %33’ü de evet olarak yanıtladı.

♥ “Hayır, hiçbir zaman partenerimi aldatmam” diyenlerin oranı ise kadınlarda %57 erkeklerde ise %38.

♥ “Kaç seks partneriniz oldu?” sorusuna beşten fazla diyen erkekler %44, hiç olmadı diyen erkeklerin oranı %18, hiç olmadı diyen kadınların oranı ise %22 olarak belirtildi.

♥ “Bir haftada en fazla kaç seks partneriniz oldu?” sorusuna ise eşit oranlar çıktı. Bir tane cevabını veren erkek ve kadınların oranı %45.

Ülkelerin Seks Alışkanlıkları

Buraya kadar okuduğunuz kısım Türklerin seks alışkanlıkları ile ilgili olan kısımdı. Yazımızın devamında diğer ülkeler için 2010 yılında İngiliz The Sun gazetesi tarafında yapılan araştırma sonuçlarını okuyabilirsiniz.

Editör

erkekse.com, 2016 yılında yayın hayatına başlayan erkek yaşam rehberi ve online erkek dergisidir.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın...

Bir Cevap Yazın

Abone olun!

Size kaliteli yaşamanın yollarını ve yeni yazılarımızı haftalık ve aylık olarak gönderelim!

Abone olun
kaliteli yaşamanın yollarını öğrenin!

İlgi çekici ve hoşunuza gidecek içerikleri size haftalık ve aylık olarak mail atalım.

Daha fazla Galeri, Seks
Penis Hakkında 19 Gerçek

Penis hakkında bilmenizin faydalı olabileceği 19 bilgiyi bir araya toparladık. İşte penisiniz olsun veya olmasın bilmeniz gereken 19 bilgi.

Kapat